Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénz keresési ötletek?

Pénz keresési ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdésem az lenne hogy miből lehet/érdemes pénzt keresni?

Kismama vagyok, decemberben fogok szülni ami pár nap.

A problémám az hogy 3 hónapja sajnos nincs bevételem. Elrontották a táppénzes papíromat és még most lett kijavítani amit hónap záráskor adnak le úgyhogy örülök ha januárba megkapom. A megtakarítás feléltük a párommal, egy fizetés kevés, mellette tanulok amit fizetni kell és volt egy autó balesetünk ami sok pénzt el vitt, ezért szeretnék valamiből pénzt keresni. Próbálkoztam használt ruha eladással, kozmetikai termékekkel viszont csekély vagy semmi haszon nem volt belőle.

Köszönöm a válaszokat. Kérem a negatív kommenteket mellőzűk, köszönöm.



2020. dec. 8. 00:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

Ha az MLM-es hülyeségekre gondolsz, felejtsd el.


Milyen szakmád vagy kvalitásod van? Mihez értesz? Miben mernél otthonról vállalkozni, milyen szolgáltatásodat tudnád otthonról eladni? Ezen gondolkodjál.

2020. dec. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
57%

Ezer ilyen kérdés van mindig.

A válasz mindig is az volt: SEMMI, képzetlen embernek semmi, annak aztán semmi!

Képzetlen emberen értendő mindenki, akinek max. egy érettségije van, és máshoz se ért, pl. művészethez. Mert ha pl. rajzolni tudnál, akkor mondjuk illusztrációkat készíthetnél otthonról mesekönyvekhez - de ez még azoknak se könnyű, akik évek óta a szakmában vannak, különösen a jelen helyzetben.

Megfelelő szakirányú diplomával szintén lehetnének távmunka lehetőségeid, akár külföldön, de ha ez lenne a helyzet, a számodra rendelkezésre álló lehetőségekről nyilván eddig is tudtál volna. Senki nem fog egy középfokú végzettségű, semmi speciális tudással nem rendelkező embert felvenni távmunkában dolgozni.

Ezek a tények, már ami a munkavállalást illeti.

A fentebb írt vállalkozás járható lenne, szintén HA értenél/értenétek valamihez, ami piacképes, ÉS vállalod a kockázatot. Pl. ha nem jön be, bukod a befektetett pénzt -de milyen pénzt, nem azt mondtad, hogy nincs pénzed? El is adósodhatsz egy életre a bebukott vállalkozással, ami nemcsak azt jelenti, hogy most nincs pénz, hanem azt, hogy később se lesz.

2020. dec. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Vissza mész dolgozni két hónap után. Kb ez az egy opciód van.
2020. dec. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
Csinalj a lakason kutyamegorzot egymassal joban levo kutyaknak tanitassal egybekotve. Esetleg farasztassal egybekotve. (Elviszed setalni/futni.
2020. dec. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%

Megirod vkinek a diplomamunkajahotz szukseges jegyzetet stb.


Megirsz esszeket iskolasoknak./egyetemistaknak.


Gyerekmegoro/napkozi/maganbolcsi/ovi.

Gyerek korrepetalas vmilyen targybol.

2020. dec. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%

Penzert kiolvasol mas helyett konyveket es irsz beloluk osszefoglalot.


Masok nadragjat penzer felhajtod kezi varrassal. Zsebre zipzart varrsz kezivarrassal.

2020. dec. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom kertes házban laksz e vagy esetleg panelban, de ha panel vagy társasház akkor mákod van. Én szorult helyzetben nyomtattam egy papírt takarítást vállalok címmel, aztán végül 2-3 ember jelezte a házból hogy igényt tartana rá heti rendszeresseggel. Ezt még terhesen is meg lehet csinalni, meg pici baba mellett is, én is csináltam sokáig. Nem kértem érte sokat, 5ezret kaptam, de ha 3mal szamolsz az 15 ezer/nap, és egy lakás max 50 nm, 1 óra alatt megvan ha fogkefével sikálod akkor is.

Ha nagyon belejossz a szomszéd társasház is mehet..

2020. dec. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Ja plusz ennyi erővel mehet a garázsban kocsi mosás is, ilyesmi.


Illetve ha vannak szuleid/tek kérjetek kölcsön. Inkább rokonnak tartozz mint banknak..


Csednél is figyelj majd oda, na nekem azt cseszték el pl.

2020. dec. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a válaszokat,

ideiglenes állapot jelenleg. Nagyon jó válaszokat kaptam. Igen, lehet ezer kérdés, de eleve kérdéseket feltevő oldal azért kérdeztem, évente is más lehetőségek lehetnek és sorolhatnám. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

2020. dec. 8. 11:19
 10/33 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha nagyon kell a lóvé, veszel egy jobb webkamerát meg egy "elemes barátot". Sokat meg lehet vele keresni.
2020. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!