Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üzlettulajdonos mit tud tenni...

Üzlettulajdonos mit tud tenni ha vásárlók "próbateremnek" használják az üzletét?

Figyelt kérdés
Tehát jópofizva végigpróbálják a cipőket ruhákat, azért hogy megtudják a jó méretet, majd megrendelik online a cuccokat.

2020. dec. 4. 04:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

# 9


A kamu vásárló viszont aki csak próbálgat de nem vásárol, az viszont rossz méretet jegyez meg magának és mikor online megrendeli akkor jön a pofáraesés.

2020. dec. 7. 12:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát pedig baromira feltűnő, ha letépked valamit előttem egyenesen a dobozról. És észre fogom venni a cipőbe írt méretet is, főleg ha tudom, mekkora a lábam, ez meg elvileg eggyel nagyobb.

Arról már nem is beszélve, hogy aki “elmegy” online megvenni, az meg pont nem azt a méretet fogja megjegyezni, ami nem is a megszokott, hanem eggyel nagyobb (mert nyilván nem életében először vásárolt abban a boltban). Akinek esetleg két méret között van, az meg megnézi a táblázatot.


Ne haragudj, de a sztorid rengeteg sebből vérzik.

2020. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

# 12


De ő nem akarja eltitkolni előled hogy leszedi a címkét. Hiszen megvetted a cipőt, kifizetted.


Az egyszeruen a tisztessegtelen kamu nezelodok probalgatok de nem vasarlok elleni vedelem.


En is megkerdeztem mik ezek a cimkek es el is mondta miert vannak.

2020. dec. 7. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!