Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg, hogy...

Hogyan oldjam meg, hogy visszaadják a pénzt?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokat eljártam kérdezősködni, de már csak ebben az oldalban bízok!!!!!!

Vettem egy szemüveltet. Sokat romlik a szemem a munkámból kifolyólag. Minimálbért keresek. Elmentem egy csomó helyre kereteket nézegetni. Mindig megnéztem, ha egy bolt előtt elmentem. Egyszer csak sikerült megtalálni azt ami jól áll. Nehéz találni, mert olyan pici a fejem, hogylegtöbbször csak a gyerek méret jó rám. Megrendeltem és a szemüvegesnél rábeszéltek egy jó drága lencsére, mondván, hogy az a legjobb abba a keretbe. 1 hónap múlva megrepedt. Visszavittem azóta is ott van. Ez még tavasszal volt. Egy csomót eljártam már (csak autóval tudok menni, így már egy pászor meg kellett tankolnom...). Nem segítettek. Azt mondták válasszak másik keretet, mert az ő hibájuk volt, nem figyeltek rossz keretet ajánlottak a lencséhez, stb... Ha elismerik, hogy az ő hibájuk MIÉRT nem adják vissza a pénzem kb.:50 ezer foirt. Azóta nem látok jól, ki tudja, hogy mennyit romlott még a szemem... Nem kérek kártérítést, csak hogy adják vissza azt az összeget, amit odaadtam!!!! Választottam másik keretet amire annyit mondtak, hogy még fizessek rá 15ezret. Hogy fizessek rá, mikor az nem is olyan jó, ingyen elhoznám plussz pénzért nem!!! Ügyvédhez nem fordulhatok, mert többe kerülne, mint a szemüveg. Látni szeretnék végre!!!!! Mit csináljak, hogy visszaadják a pénzt, hogy meg tudjam venni végre a szemüvegemet egy normális helye????? Köszi a segítséget fontos lenne!!


2010. aug. 10. 12:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az előzőeken túl pedig írjál be a panaszkönyvbe.

Minden üzletben a vásárló által elérhető helyen kell lennie panaszkönyvnek.

Ki kell tenniük azt is, hogy a panaszaiddal kikhez fordulhatsz. Arról a lapról másold le a címeket, és írjál nekik.

Ha nincs kitéve, akkor írjál a helyileg illetékes jegyzőnek.

A panaszodat is, meg azt is, hogy a boltban nincs jól láthatóhelyen kifüggesztve, hogy panasz esetén kihez fordulhatsz.

2010. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 StephanieXx ***** válasza:

Az elöttem Válaszolók már mindent leírtak:)

Sok sikert kívánok,és csak határozottan ;)

2010. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hogyan alakult az ügy?
2016. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!