Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék több pénzt...

Hogyan tudnék több pénzt keresni anélkül, hogy dolgoznom kéne?

Figyelt kérdés
Van egy bérházam, és pálinkát is szoktam főzni eladásra, meg barackfákat nevelek. 64 kiskacsám is van. Magamra nem szoktam sokat költeni, csirkefarhátat szoktam fogyasztani tejföllel, szezámmaggal, néha megengedhetem magamnak, hogy kaviárt is egyek. Áramot se nagyon fogyasztok, és vízből se sokat, amit kiengedek a csapból, azt se szoktam azonnal leengedni, többször is újrahasznosítom, ezzel is spórolok. Fűtést nem használok, sem fával, sem gázzal, elég nagy meleget tudok csinálni gőzzel, és belülről a házam sátor, aminek az anyaga még jobban benn tartja a meleget. Áramot csak a gépem fogyaszt szinte, vacsorázni, ebédelni, gyertyafények között szoktam. Évek óta így spórolok pénzt, mert nagy álmom egy csillagvizsgáló felépítése, de ilyen tempóban ez évek, évtizedek múlva valósulhat csak meg. Szóval a kérdés adott: mit csinálhatnék még, amivel több (sokkal) pénzt szerezhetnék?

2020. nov. 7. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Imádom ezt a kérdést :DDD
2020. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha komoly lenne a kérdés akkor lenne értelme válaszolni komolyan
2020. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
A kiskacsákról küldj képet!
2020. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
rakj egy lottót :D
2020. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Vállaj erotikus munkát
2020. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Engem is a kiskacsák érdekelnének, légyszi csatolj fotót róluk.


Egyébként indíthatsz egy youtube csatornát a kacsákról, sztem azt imádnák az emberek, én is nézném.

2020. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Kacsás képet mérek én is
2020. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Annyira remélem, hogy ez nem troll kérdés, hanem tényleg vannak ilyen megborult emberek :D
2020. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy véletlenül elmebeteg? Komolyan kérdezem. Nézesd meg magad, lehet,hogy ilyen téveszméid vannak.
2020. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Hol vannak a képek a kacsákról?
2020. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!