Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyikre rosszabb pénzt...

Melyikre rosszabb pénzt költeni? Prostira vagy szerencsejátékra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 09:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Elsőnek felraktam az egészet, ami bevált és megdupláztam (rulett). majd 25 forintokat tettem meg, amíg pár száz forint nyereség össze nem jött. Ezután tartottam több óra szünetet, gondolkoztam megéri-e tovább kockáztatni. Visszatértem, itt már több ezer forint téttel szépen felmentem 100 ezerre. Már nagyon abba akartam hagyni, de mondtam akkor már hozzunk ki egy kerek profitot (110), és mentem tovább. Kísértetiesen egymás után kaptam a 0-kat, mintha a rendszer nem akarná, hogy nyerjek. Ekkor 4-szer egymás után raktam a nullára kisebb összeget és mind bevált. Ezt követően visszaállt a vagy fekete vagy pirosra. Itt tartottam még pár óra szünetet. Utána 10-20 ezres tétekkel felmentem 490 ezerre. Itt (is) hülye voltam, mert ez sem volt elég, és lebuktam 326 ezerre, de utána már nem volt merszem folytatni, úgyhogy kiutaltam 320-at :D Ma játszottam a maradékkal, de mind elment.
2020. nov. 18. 09:07
 12/14 anonim ***** válasza:
És mennyit buktál november 7-től tegnapig?
2020. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem játszottam akkor még
2020. nov. 18. 15:04
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
" egymás után kaptam a 0-kat, mintha a rendszer nem akarná, hogy nyerjek. Ekkor 4-szer egymás után raktam a nullára kisebb összeget és mind bevált." Hihető 😂
2020. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!