Diák meló Szegeden?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ha én jelenleg egyetemista vagyok (19 éves) azonban decemberben kiiratkozom mert nem fekszik nekem az egyetem, Szegeden így valamilyen munkát tudnék végezni legalább pár hónapig januártól? Szeptemberben kezdenék egy fotós tanfolyamot talán, addig kéne ez az alternatíva. Vajon van ilyenre lehetőségem? (A legtöbb helyre hallgatói jogviszony mellett keresnek diákot, amit azért sem értek, mert így pl sokkal többet tudnék dolgozni, mint egyetem mellett, na de mindegy is..)

Köszönöm szépen, ha valaki segítene :)



2020. nov. 6. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt nem értem a kérdésben, hogy januártól már nem leszel diák. Tehát neked január-szeptember között nem diákmeló kell, hanem rendes felnőtt állás.


Tehát rendes felnőtt munkát keress. Olyanból vannak bőven. Egy ismerősöm Szegeden a KFC-ben 6 órában dolgozik. Ez azt jelenti, hogy heti 3 napon megy 8 órába. Ilyen is van, ha csak részmunkaidőt szeretnél. De olyan is, hogy heti 4-5 napon mehetsz 12 órázni gyárba. Meg a kettő között is bármi, amit szeretnél.

2020. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Diákmunkát nem tudsz, de rendes munkaviszonyod lehet minden további nélkül.
2020. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen pont a kfcben neztem, de oda diakot keresnek valamiert :D de koszonom, hatha talalok akkor olyat :)
2020. nov. 6. 13:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Es igen, bocsanat, azt javitanam, igy akkor nem diakmelo kene :)
2020. nov. 6. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!