Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MOL részvényekkel veszteség....

MOL részvényekkel veszteség. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja, mikor úgy tűnt javul a helyzet vásároltam 400 MOL részvényt kb. 1 millió forint értékben.

Erre a pénzre nincs szükségem, de borzasztó látni, hogy pl. mára -23% veszteségben vagyok.


Adjam el és nyeljem le a veszteséget? Vagy inkább megéri várni akár egy évet is?


2020. szept. 25. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
2-3 évet várj még vele
2020. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen ez a tőzsde buli.. :-)

Azt valahogy ritkán lehet hallani, hogy bizony a tőzsdé nem csak felfelé mennek a részvények, hanem lefelé is tudnak.


SENKI nem tudja a jövőt, nem tudjuk, meddig tart a jrávány, milyen intézkedéseket hoznak, ez hogy hat a gazdaságra, stb.


Annak idején, a 2008-as válság után az OTP részvénye 11 ezerről lezúgott - több lépésben - 1.000 ft -ra. jó, nem maradt ott sokáig, végül visszaküzdötte magát a 11 ezerre, de ehhez kellett kb. 10 év. 5 évvel ezelőtt még mindig csak 5 ezer ft környékén járt.


Igazából ebben Neked kell döntened. Bárki bármit mond, a TE DÖNTÉSED kell legyen, hogy utána magadat szidd, vagy dicsérd :-)

Erről szól a tőzsde.


Ha itt valaki azt mondja, add el, annak 50 %-a, hogy bejön, a másik, aki azt mondja, ne add el, várj még, annak is 50 %-a, hogy bejön.


Azt kell eldöntened, hogy képes vagy-e végignézni, hogy akár az egészet elbukod, annak reményében, hogy talán visszajön az a 200 ezer veszteség vagy nem bírod és kimenekíted a most fennmaradó összeget, aztán vered a fejed a falba, ha 2 év múlva több lesz.

2020. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 1850-es átlaggal állok a pakkban, a felét dobtam, és betettem oti-ba, mert az is csúnyát zakozott a héten. Én hiszek mind a két cégben, és abban, hogy a hiszti nem tarthat örökké
2020. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, most találtam:


[link]

2020. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó ez, de az elektromos autókat is fosszilis erőművekkel hajtják meg.
2020. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!