Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Számlázási adatoknál milyen...

Számlázási adatoknál milyen információkat kell megadni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Név, cím, és ha vállalkozás, akkor adószám.
2020. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ha én veszek valamit, de más bankszámlájáról utalok, kinek az adatait kell megadni? (jelentkeztem egy tanfolyamra de nincs bankkártyám így anyukám kártyájáról ment az utalás. E mailben kértek hogy írjam meg a számlázási adatokat de nem tudom kiét írjam)
2020. szept. 9. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Kártyán nincs pénz csak a bankszámlán. De szerintem ilyen esetben a te adataid kellenek, mivel te veszed igénybe a tanfolyamot. Esetleg jelezd nekik, hogy a te utalásod más számlájáról fog menni.
2020. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját neved és címed vagy anyukád neve és címe, ami először eszedbe jut. Semmi jelentősége, hogy kinek a bankkártyáját használjátok, illetve kinek a nevére szól a számla. Ha az oldal felületén kártyával kellett fizetni, akkor úgyis be tudják azonosítani, hogy melyik jelentkezéshez tartozik a befizetés. Ha utalni kell, ott meg a közleménybe szokták beírni, hogy kinek a jelentkezéséhez tartozik az utalás. Nem kell, hogy ugyanaz legyen a résztvevő, mint a befizető, tanfolyamot akár ajándékba is lehet adni.
2020. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. szept. 9. 13:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!