Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kért már valaki a telekomnál...

Kért már valaki a telekomnál fizetési haladékot? Hogy működik?

Figyelt kérdés
Sajnos a virus miatt elvesztettem a munkám, az új helyen pedig csak holap tudok kezdeni. Ma kaptam sms-t, hogy 30 nap múlva kolrátozzák a hivásaimat (szeptember 30), és sajnos nem fogom tudni befizetni addig, mert oktober 10-én kapok fizut. Olvastam, hogy lehet kérni rá haladékot? Kért már valaki? Megadják erre a 10 - 11 napra?

#Telekom #fizetesi haladek
2020. aug. 31. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Halasztást tudsz kérni, vagy részletfizetést. Te esetedben a halasztást tudnám javasolni. 1414-et hívd fel, és segíteni tudnak. Sajnos korlátozva lesz a szolgáltatás, mert bármennyire is szomorú ez, sajnos nem az ügyintéző fogja lekorlatozni, hanem a rendszer automatikusan végzi ezeket, beleszólni nem nagyon lehet, csak ha halasztást kérsz. Mindenképp 1414, ha otthoni szolgáltatást érint akkor csak annyit kell mondani hogy otthoni szolgáltatással kapcsolatos, és Vanda kapcsol neked egy ügyintézőt, aki segíteni tud ebben.
2020. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!