Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék részletfizetést...

Szeretnék részletfizetést kérni a Magyar Követeléskezelőtől, lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy elhanyagolt Diákhitelem. Szeretném rendbe tenni ezt az ügyet, mert már aludni sem tudok, inkább megadom magam és fizetek. Mire számíthatok? Lehet kérni részletfizetést? Bunkók? Segítsetek légyszi, az idegösszeomlás szélén vagyok, túlzás nélkül.

2020. júl. 3. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet és teljesen normálisak.
2020. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Esetleg tudnál még részleteket írni? Rettegek és nagyon szégyellem magam.
2020. júl. 3. 19:16
 3/4 anonim válasza:

Az idegösszeomlás helyett telefonálj, mondd meg mennyit tudnál fizetni rendszeresen. Nekik az az érdekük, hogy megkapják a pénzüket.

Mi történhet? Hogy azt mondják, hogy nem? Ha így van, akkor sem leszel rosszabb helyzetben mint most, csak tudod mi a szitu.

2020. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm! Igazából én magam sem értem ezt a rossz idegállapotot. Volt sok rossz helyzet az életemben, túléltem őket, megoldottam őket, de ez most annyira kikészített, hogy napok óta hányok, nem tudok aludni, ételre ránézni is alig-alig. Szóval bárcsak kikapcsolhatnám valahogy ezt, hogy a megoldásra koncentrálhassak.
2020. júl. 5. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!