Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A tőzsdén több pénzt is...

A tőzsdén több pénzt is ellehet veszíteni mint amennyit felrak valaki vagy csak amennyit felrakott?

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 09:21
1 2
 11/12 Ami igaz az igaz ***** válasza:

#9 vagyok

siettem és félreírtam:

A trade-en csak azt engedik meg hogy "max 100%-ot veszíts".


+ Amúgy a nyereség részéről is van egy ilyen korlát és csak 100%-ot nyerhetsz tehát hogy megduplázd. Ezt a részét el lehet tüntetni hogy ne legyen profit limit de nem ajánlatos mivel senki sem tudja mikor indul hirtelen lejtmenetbe. Ez okozza sok embernél a problémát hogy többet és többet akar de nem tudja mikor elég és hol a határ mikor a trade-et le kell zárni.

2020. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedves 3as, sajnos vagy nem sajnos én kezdőként sikerült 0 alá mennem🥲. Ez van, ez nem at én világom.. igy is kevév volt amiből többet akartam csinálni, csak nem úgy sűlt el ahogy terveztem... (nem sajnáltatni akarom magam, csak le írni hogy aki ezt elolvassa nevessen rajtam egyet) akinek be vált akkor további sok sikert
júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!