Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet ingyen beszerezni...

Hol lehet ingyen beszerezni részvényeknek a teljes árdiagram értékeit?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Uhh bakker, ha ez se megy ne allj neki. A googlebe ha annyit beirsz hogy aapl stock price vagy alphabet stock price kiadja az arfolyamot. Millió egy tozsdei oldal is kiirja... Etoron lehet virtualis portfolioval jatszani is.... Mondom ezeket ha nem vagod akkor felejtos
2020. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De vágom. Nem csak a napi kellene. Azt google spreadsheetbe is le tudom kérni. Perc vagy akár pillanat alapú adatbázis kellene visszamenőleg. Stratégiát akarok tesztelni. Angolul is kerestem nyugi és úgy sem találtam. Valami fizetőset írtak.
2020. máj. 24. 21:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként meg minden komoly tőzsdésnek volt egy időpont amikor ezt nem vágták és full hülyék voltak az egészhez. Akkor nekik se kellett volna elkezdeni? Mindenki egyszer a 0-ról indult. Ne játszd itt a tőzsde királyt és ne akard megmondani ki felejtse el az egészet ha még egy kérdést se tudsz megérteni. Nem azt írtam hogy a napi árak kellenek. Azt becsukott szemmel és kikapcsolt géppel is megszerzem.
2020. máj. 24. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
tradingview.
2020. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!