Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptovalutával kapcsolatban...

Kriptovalutával kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden annyi lenne a kérdésem, hogy van egy olyan “részvény” (nem tudom pontosan hogy hívják) ami akkor fizetne sokat pár év múlva ha eltörlik a kézpénzt.

Valaki tudja hogy hívják?

Esetleg vélemények róla, hogy jó befektetés lenne?


Ma hallottam egy taxistól utazás közben és gondoltam utána járok. Sajnos az egészről nem tudok semmit, de most jelenleg csak a nevére lennék kíváncsi annak a kriptovalutának.


Előre is köszönöm!



2020. ápr. 1. 03:34
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom pontosan melyik lehet, de nem hiszem, hogy megéljük a kézpénz eltörlését.

[link] -ra menj fel és megnézheted a különbőző kriptovaluták árfolyamát, meg ha ráklikkelsz a weboldalaikat stb.

ha nem a bitcoint mondta akkor én a Ripple-ra tippelnék (XRP) , ami a kapitalizáció alapján a 3. jelenleg.

Sajnos a kripto valutákat a feketegazdaságon kívül nem használják fizetésre, max befektetésként, illetve az árfolyamuk is túl volatilis ahhoz, hogy az emberek azt használják.

tedd fel a kérdést magadnak, hogy elfogadnád e a fizetésed kripto valutában. Ha a válasz nem , addig marad a jó örek frocsi (Forint) .

2020. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!