Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízhatók-e a Wishen találha...

Deeefog kérdése:

Megbízhatók-e a Wishen található hatalmas árleértékelések?

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Csak marketing. Irreálisan magas árról akcióznak.

Amúgy elég rossz hírneve van a wishnek... Sok cucc nem jön meg, gagyi a minőség stb. Szoktam Kínából rendelni, de wishről inkább nem.

2020. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hazai oldalon rákeresel a termékre, akkor árban ott vagy mint a wishen levő ár + szállítási költség.


Ami ebben nagy üzlet nekik, hogy ő ingyen küldi neked postán, de te erre fizetsz neki, reklamáció termékvisszaküldés esetén csak az árat kapod vissza a postaköltséget nem.


Pl. veszel egy egeret 210Ft-ért, erre jön a szállítási díjuk 1390Ft, fizettél 1600-at, visszaküldöd Kínába, újabb 2270Ft-ot beáldozol és visszakapod a 410-et :)

Mennyibe is került ez az egér???


VS


Rendelsz hazai oldalról 790 egér + 690 a postaköltség, vagy besétálsz a boltba és megveszed a jobbat 1600-ért!


----------


Sok terméknél cselesen van leírva, hogy mit kapsz pl. webkamerának minden tulajdonságát leírják, de a csomag tartalmát megnézed, akkor csak 1 takarófóliát küldenek túlárazva (ezt tegnap láttam, de addig nem írta ki amíg nincsen a kosárban)


Haverom USB pendrivot rendelt, 2 hét alatt megjött a USB pendrive tok :)

2020. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Kb sosem volt annyi az adott termék, mint amiről le van árazva. Csak épp a birkahatás miatt kell, hogy elmondhassa a k. vásárló, hogy ő ezredáron kutott hozzá, az amúgy tizedét sem érő vacakhoz.
2020. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Wish minden, csak nem megbízható.

Rendszeresen feldobja a reklámot a messenger vagy az insta.

Főleg ruhaneműt. Néha rámentem, mert jól nézett ki, és nagyon olcsó volt. De mire rákattintok, és kiválasztom a méretem, már 5x annyiba kerül.

Próbaképp kiválasztottam az összes lehetséges méretet, mindegyik sokkal drágább, mint a felugró hirdetésben volt.

Nálam ezzel elvágta magát az egész wish, átverésekre nem vagyok vevő.

2020. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!