Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezért feljelenthet? Többi lent.

Ezért feljelenthet? Többi lent.

Figyelt kérdés

16e ft ot kértem kölcsön egy csávótól, papírt nem írtunk.

Ha nem fizetem vissza feljelenthet?


2010. júl. 24. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fel.

A szóbeli megállapodás is szerződésnek minősül.


De lehet, hogy csak szimplán kivereti a fogaidat 3 nagydarab cimborával.

2010. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyrészt én mondhatom azt is, hogy azt mondta a csávó, hogy "tekintsem ajándéknak".



Másrészt elég messze lakik ahhoz, hogy lejöjjön.

2010. júl. 24. 16:13
 3/8 anonim válasza:
100%
jófejvagy hogy kölcsönkérsz és nemakarod megadni....
2010. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nem akarom... hanem abban az időben mire várja még nem tudom.
2010. júl. 24. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor mondd meg neki elore hogy sajnos csuszik a dolog es sajnalod,de nem felejtetted el stb...vagy fizesd ki ket reszletben.
2010. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze feljelenthet, de nem megy vele semmire. nincs bizonyíték. Egy az egy ellen. Ő azt mondta adott, te azt, hogy nem. De csúnya dolog ám ilyet tenni. Amúgy szerintem nem fog feljelenteni. Jól megmer oszt csókolom. annyit nem ér 16ezer.
2010. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gusztustalan vagy! Az ilyenek mind gusztustalanok! Én is adtam kölcsön 150 ezer Ft-ot, és a mai napig nem láttam. Szívem szerint kinyírnám az illetőt, hogy itt hagyott a szarban az 1 éves kislányommal. Csakhogy az illető előtte mindig jó volt velem, hiszen közeli rokonom!

Szóval a haverod helyébe állcsúcson rúgnálak úgy, hogy később eszedbe ne jusson, hogy amit kérsz, azt nem adod meg.

Gerinctelen kis féreg vagy!

2010. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! A kommenjeidet csak most olvasom!

Akkor már előre szólj neki, hogy nem fogod tudni megadni, csak később, és inkább dobsz még rá neki 1-2 ezret.

Még egyszer bocs, csak azt hittem te is a gerinctelenek csoportjába tartozol!

2010. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!