Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezért feljelenthet szerintetek?

Ezért feljelenthet szerintetek?

Figyelt kérdés
A sztitu az h írtam az egyik régi ismimnek,h mizujs,hogy vagy stb,stb...nem írt,erre neki állt hívogatni a párja,felvettem-fenyegetett, fenyegetett,sms-ben is,én meg visszaírtam neki,persze beszóltam neki!Aztán írt a régi ismim apja is,h 500eurot fizetett azért h a nemiszervem a kerítésén lógjon...erre ő neki is beszóltem h én is a krematórimba kötötk ki?!Gondolom nem tetszett neki,mivel a feleségét nem rég temették el,de nem hagytam magam...ők fenyegettek először!Miután megírtam az sms-t a férfi volt felháborodva és fenyegetett h megy a rendőrségre!Ugyan miért?Mert megfenyegetett én meg beszóltam neki?Végül megmondtam ki vok,de nem hitte el!Titkos a számom,de a szolgáltató a rendőrségnek kiadja...csak az a gáz(már mint az ő részükről) h egy teljesen vad idegen nevén van,mert a neten vettem a sim-et!
2010. ápr. 16. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezért?nem jelenthetnek fel,miért is? nem halállal fenyegetted mint ő XD
2010. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Csak rémisztget téged. Nincs oka a feljentésre. Hagyd ezt a szerencsétlent, ne reagálj, majd abbahagyják.
2010. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van felvételed, tedd meg te a feljelentést!!


Így ugyanis megáll a Zaklatás cselekménye, és így képbekerül a dolog a szervek előtt,

Így talán már nem lesz oylan bátor hogy megveressen vagy megverjen..


Ez valamelyest biztosíték neked, mégha nem is sok, több a semminél.


A jövőben meg felejtsd el az embert, és tiltsd le a számát..

2010. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja és nem biztos hogy egyáltalán van valaki nevén is az a sim, mert bármelyik multiba bemehetsz és vehetsz egy 2 ezer forintos telefont egy 500 forintos sim kártyával, aztán vagy a rendes nevedet mondod be amikor a számlát írják vagy csak mondasz egy nevet meg egy címet..



Senki sem fogja ellenőrizni...

2010. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez olyan banda ám,akik feljelentgetnek mkit:)A rendőröknek feláll a hátukon a szőr tőlük:)Volt olyan h vkinek beverték a szélvédőjét,és ez után még ők jelentették fel a károsultat!Sőt volt olyanra is pl h vkit zaklatással gyanúsítottak,a rendőrség meg lekérte a szolgáltatótól a beérkező hívásokat és kiderült,h nem is volt szó zaklatásról!Meg olyan pl is volt h odamentek vkihez,aki a lányuknak kiadta az útját és berúgták a kaput,mert a pasinak gyereke lett attól,aki miatt kidobták a kicsi lányukat!Elmebetegek!?
2010. ápr. 17. 07:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el a Maunika vagy a Jausi barat showba, majd ott megmondják a tutit.
2010. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó te cigány vagy???Szerintem TUTI!!!!!:)Azok beszélnek így...sztem inkább menj vissza a nyomortanyádra és dolgozz!!!Nem csak a nyáladat verd és élj ingyen!!:)Az ilyenek mint te vagyis a romákat a jobbik helyre tette volna!!!:D:D:D:D:D
2010. ápr. 17. 08:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább neked lenne okod Őket feljelenti minstem, hogy Ők téged!!
2010. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!