Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 32milliós házat mennyire...

32milliós házat mennyire lehet lealkudni?

Figyelt kérdés
tudom, hogy az attól függ..., de mégis kb. hány %-ot lehet alkudni?
2010. júl. 21. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta árulják a házat?

Érdeklődik más is?

Van más hasonló ingatlan a környéken amit árulnak?

Sok adás-vétel van azon a környéken?

Erre a kérdésre ilyen ismeretek nélkül nem lehet pontos választ adni.Kétmilliót biztosan,de lehet hogy négyet is...

2010. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A régóta látod a hirdetések között, akkor elég rendesen.

Én megtudakolnám az ingatlanostól (ha van), hogy mióta árulják a házat. Ha túl régen, fél év, 1 év.... akkor akár 3-4 millát is simán tudsz alkudni, mindenféle pofátlanság nélkül.

2010. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biatorbágyon van az új részen. Sok hasonló értékű lakást árulnak ott. Van amit hónapok óta és van, ami még építés alatt áll. Nem tudom, mostanában mekkora ott a kereslet, de viszonylag kedvelt hely.
2010. júl. 21. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Mostanában mindenhol kicsi a kereslet! Nyugodtan légy pofátlan, a pénzedről van szó.

Mondj egy pofátlanul alacsony árat, sajnálkozva "háát..nagyon tetszik, de ennyi van, nincs több, ennyiért máris vinnéd" Ha ellenkeznek, akkor köszönj el, hagyj egy telszámot, hogy hívjanak ha mégis.

Hívni fognak. ;)

2010. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!