Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ilyen nagy a Black...

Miért ilyen nagy a Black Friday nap?

Figyelt kérdés

Mindenki úgy vásárolgat ilyenkor mintha most kapnánk utoljára mindent. Euronic ban örületes forgalom-

Néztem a boltokat hát nem egy nagy durranás, sok esetben csak 5-20 % akció, nem pedig 50%-.

Néha jobb akciók vannak mint most.

Miért vásárolgatnak be az emberek eszeveszettül?



2019. nov. 30. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Pszichológua. Ha sokat mondják, hogy most kell vásárolni, akkor az emberek hajlamosak rá. De nem is kell fekete péntek. Elég egy munkaszüneti nap. Előtte úgy vásárolnak az emberek, mintha háború kezdődne.
2019. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mert csordaszellem.
2019. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszik sokkal nagyobb akciók vannak, most mint máskor. Pedig egyszer egy Euronicses dolgozó véletlen elkotyogta magát, hogy nem a legjobb az akció most. Érdemesebb várni kb 1-2 hetet nem sokkal de alap áron olcsóbb lesz az általunk kinézett tévé mint a BALCK FRIDAY napkor. És láss csodát nem sokkal 2-3ezerrel de tényleg olcsóbb lett. Sok embernek azt mondják ugorj kútba sajnos beleugrik. :)
2019. dec. 1. 00:28
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Egyértelműen csordaszellem.


Heti szinten követem bizonyos dolgok árát a különböző boltokban. Amikor 25 %-os és egyéb kuponokat kapunk, akkor sokszor azt tapasztalom, hogy a 25 %-os kedvezménnyel lesz annyi az ára, mint amennyi előtte eredetileg volt. Stb...

2019. dec. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 napon ünnepnél ki volt téve, hogy +1 extra nap szünet felújítás miatt (5 nap zárvatartás), erre 17 órakor már le voltak csupaszítva polcok, még a kutyaeledeles részleg is kiürült.


Szomszédom vett 200db babkonzervet, mert más nem nagyon volt, de ember 5 napra!

2019. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg ez van, elég egy munkaszüneti nap, még csak nem is kell 2-3 napos ünnep mint húsvét, karácsony, pünkösd, elég egyetlen 24 óra (Október 23. vagy ilyesmi), és tényleg olyan mintha háború jönne vagy két év tél vagy nem is tudom. Rendesen ölik egymást az emberek. Ez kicsit ilyen hiszti is szerintem, na meg az előttem már többek által emlegetett csordaszellem. Manapság nagyon erős az emberekben a késztetés hogy "Ha ezt mondják akkor ezt kell tennem", meg "Ha mások ezt csinálják akkor nekem is ezt kell csinálnom". Nagyon durva.
2019. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!