Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bár nem olyan kérdés lenne ,...

Bár nem olyan kérdés lenne , de azért ide írom szerintetek megéri 35 euróért veni ed hary órát?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
100%

Na mégegyszer utoljára.

AZ ED HARDY ÓRÁK, HA EREDETIK, HA NEM, HA ÜZLETBEN VESZED, HA RENDELED, MINŐSÉGTELEN SZAROK!

2019. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:

350 euróért egyáltalán nem is lehet kapni Ed Retek órát.... Sőt....

[link]

2019. nov. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elkeseríteni, de az hogy lehet, hogy a hivatalos webshop egyáltalán nem árul órákat?

[link]

2019. nov. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nincs fent a hivatalos oldalukon 😂😂

Ennyit erről. 😂😂

2019. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:

Kérdező, kiírtál egy kérdést, hogy megéri-e megvenni, majd utána 5-6 oldalon keresztül győzködsz minket, hogy Neked az megéri:

Akkor mi a búbánatnak írtad ki?

Vedd meg, aztán villogj vele - majd meglátod, milyen. neked úgyis csak a márka meg a villogás, menőzés kell, nem a minőség. ENNYI.

2019. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 A kérdező kommentje:
tévedés nem akarok vele villogni valoban fontos a minőség de szinte majndem ingyért van mert szerintem régi kolekció azért olyan olcsó értem mit akartok mondani hogy gagyi dolgokat gyárt ed hardy értem én arról van szó de szerintem megéri
2019. nov. 4. 10:57
 57/82 anonim ***** válasza:
Ha szerinted megéri, akkor miért írtad ki a kérdést és miért lopod az időnket és rongálod az idegrendszerünket? Én léptem, menthetetlen vagy.
2019. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:

Még teszek egy utolsó próbát ezzel az idiótával.....

Ha megnyitottad volna azt a linket, amit küldtem, láthattad volna, hogy ezek a DH órák nem kerülnek 350euróba. Az nagyjából 100ezer forint 😂🤣 Ez egy villogós szar. Le lett neked írva vagy tízszer. Nem érdekel. Vedd meg, használd, villogj vele....neked úgyse a minőség a fontos, csak az, hogy menőzni tudjál.

TAPASZTALATBÓL MONDOM, 10-BŐL, MAX HA 1 EMBER VESZI ÉSZRE, HOGY MILYEN ÓRÁT HORDASSZ, AZ IS FÉRFI 😂

AZ ARANYÁSÓK MAX A ROLEXET ISMERIK, SZÓVAL CSAJOZNI SEM FOGSZ TUDNI VELE. LESZ EGY MINŐSÉGTELEN, BORZALMAS ÓRÁD, AMI MINDIG IS 35 Euróba került, és soha sem volt 350euro. Ennyi. MI A F4SZERT KÉRDEZTED MEG, HOGY MEGÉRI-E? MÁR 6 OLDALON KERESZTÜL PRÓBÁLLAK MEGGYŐZNI TE ÉRTHETETLEN BAROM, HOGY NE VEDD MEG, MERT SZAR! ELŐBB HORDANÉK EGY 2500FT-OS Q&Q ÓRÁT, MINT EGY ILYEN DH SZART. HÁNYSZOR ÍRJAM MÁR LE NEKED, HOGY MEGÉRTÉSD? HÁNYSZOR EMBER? ÉN VAGYOK A HÜLYE, HOGY EGYÁLTALÁN SZÓBAÁLTAM VELED BAZZEG.

VEDD MEG, LÉGY VELE BOLDOG, KIT ÉRDEKEL...

10EZER FORINTÉRT IS LEHET KAPNI NORMÁLISABB ÓRÁT! HA MEGDUPLÁZOD, AKKOR MEG MÁR MINŐSÉGIBB DARABOK KÖZÖTT IS TUDSZ VÁLASZTANI. OTT VAN A CASIO. ALSÓ KATEGÓRIA. OLCSÓ ÓRÁKAT GYÁRT, A. MINŐSÉGÜK NEM OMEGA, VAGY SEIKO SZINT, DE MÉG ÍGY IS SOKKAL JOBB MINT EGY DH. A CASIONAK TÖRTÉNETE VAN! MÁR VAGY 50 ÉVE GYÁRTANAK ÓRÁKAT JAPÁNBAN! A DH MEG 2 ÉS FÉL ÉVE KÍNÁBAN, FOSOL TARTOMÁNYBAN.

HA EZT NEM TUDOD FELFOGNI AZZAL A HÜLYE FEJEDDEL, AKKOR NAGYON SAJNÁLOM.

2019. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:

Vaterán van 4 ezerért is, 100 5-os eladótól, de azért Te vedd csak meg 10 ezerért :D


[link]


meg még egy:


[link]

2019. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
* 100 %-os eladótól
2019. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!