Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bár nem olyan kérdés lenne ,...

Bár nem olyan kérdés lenne , de azért ide írom szerintetek megéri 35 euróért veni ed hary órát?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:

Az Ed Hardy és a hasonló divat órák, nem órák. Sem szerkezet, sem pedig kialakítás szempontjából nem felelnek meg egy igényesebb ember kritériumainak.

Egy olyan cégnek a karórája, ami főleg gagyákat, meg pólókat gyárt, hidd el nekem szar. De ha nem hiszed el, írd ki ugyanezt a kérdést ebben a fórumban.

[link]

2019. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 A kérdező kommentje:
és ha nekem például megfelel mert jó áron volt például olyan olcson semmit sem veszel lassan dohányt sem ám ha igényekről beszéllünk akkor egy omega óra arra mindig vágytam csak azt nem lehet egszeréuen megfizetni
2019. nov. 3. 17:06
 33/82 anonim ***** válasza:

"Elmesélek neked egy történetet....


Korábban a Média Marknál dolgoztam eladóként. Egy nap odajött hozzám a főnök.


Tamás, rakd ki ezeket az ártáblákat, hagy keressünk egy kis pénzt. Az ártáblán ez ez szerepelt: 50% kedvezmény 230ezer forint helyett most csak 115ezer forint. Ezzel csak annyi gond van, hogy azt a terméket (fényképezőgép) eleve 115ezer forintért árultuk, és a kereskedelmi ára sosem volt 230ezer forint. Ennek ellenére a nap végére mind elfogyott. Ez csak üzleti stratégiai. Ne dőlj ne nekik."


Egyszer volt, hol nem volt, rohadt régen kb. 2000 körül...

Auchan - műanyag kék kínai ébresztőóra...790 forint (akkoriban ez azért nem volt olcsó)...tornyokban állt, gondolom valami hülye berendelte. Hogyhogy nem 2 hét múlva az ákcijós újság elejére került, 1290 forintért. 3. nap már minket pénztárosokat kérdezgettek, hogy miért nincs. Több ezer darab fogyott el belőle 2,5 nap alatt.


A slusszpoén, hogy akkoriban jártunk ki a húgommal néha Józsefvárosi Piacra...199 forinttért kínálták darabját a ferdeszemű üzletember barátaink XD

2019. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
100%

Igen az Omega, nagyon komoly óragyártó.

Nekem van egy Seamasterem. Imádom. Használtan vettem tavaly, 450ezerért. Egy órát, ha azt akarod sokáig működjön, akkor évente, kétévente szervizeltetni kell. (Automata szerkezetnél fontos a generál, kvarc szerkezet esetén, csak elemet kell cserélni, meg tömítést, hogy ne ázzon be ha víz éri) Ez azért sokba kerül az Omegáknál, de megéri.

Viszont az omega sem gyárt gatyát :)

Az ilyen márkákat, hogy Fossil, Police, CK, Amporio Armani, stb inkább hagyd. Ezek amúgy az Ed Hardy-hoz képest egy hangyányit jobbak talán, de még mindig csak divat szennyek. Nagyon szépek, nagyon csicsák, de szerkezet szempontjából eléggé silányak.

2019. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 A kérdező kommentje:
jah csak hogy ez rendes üzlet és nem kínai neten is drágák ed hardy órák mivel utolsó darabok és ugye régi fajta ezért le van árazva szép óra amugy
2019. nov. 3. 17:20
 36/82 anonim ***** válasza:

Oké, nekem mindegy.

Segíteni próbáltam, de ha annyira azt akarod, akkor vedd meg. Mit bánom én.

Venni fogsz ÜZLETBEN egy darab kínai retket, ami annyira minőségi darab, mint egy pár lengyelpiaci nejlon zokni.

Te tudod. Van 3 japán márka, a seiko, az orient, a casio, és egy orosz, a vostok. Ezek alsó kategóriás órák, és amúgy szarrá verik egy minőség ellenőrzésen az Ed Hardy fosokat. De hajrá. Majd írj beszámolót milyen volt vele sétálni az első nagyobb esőben. :)

Még itt hagyom egy képet, egy alsó kategóriás Casio-ról, és egy Ed hardy óráról.

Látható a különbség. A casio hiába alsó kategóriás, kenterbe veri az Ed Hardyt.

[link]

2019. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:

57 %-os, becsülöm a kitartásodat, hogy megpróbálod elmagyarázni a kérdezőnek, miért ne olyan órát vegyen - de úgy érzem, ez felesleges szélmalomharc.


A kérdező az a TIPIKUS, jól becsapható vevő, aki ELHISZI, hogy tényleg 350 euró volt az az óra és hogy Ő akkor most milyen jól jár, mert 35 euróért meg tudja venni.


Kérdező, igaza van az 57 %-osnak, sokkal jobb órákat is tudnál venni ennyi pénzért - de Téged nem lehet meggyőzni. Hát akkor hajrá, fizesd ki a "tanulópénzt" :-)

2019. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
Na ja, mibe fogadunk, hogy azok a 350 euróról 35 euróra leárazott hamis Ed Hardy órák (másik kicsi kínai is gyártja, nem csak az, akivel szerződés van), az ebayen vagy az aliexpresszen lettek beszerezve 3 dollárért XD
2019. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm 75%-os. Próbálom elmagyarázni a kérdezőnek, hogy gond van a termékkel,de nem hisz nekem.

Nincs sehol olyan, hogy hirtelen 90%-os kedvezményt adnak egy termék árából....

Ezek a divat órák, pedig nem hozzák azt a minőségi minimumot sem, mint például a Casio órai. Előbb viselnék egy 3000Ft-os legolcsóbb Casio-t mint egy Ed Hardy órát. Nem véletlenül nem hord egy Armani öltönybe öltözött ember sem Emporio Armani órát :)

Egy olyan cég, ami gatyákat meg pólókat készít, nemigen tud órákat készíteni :)

De legalább meg lesz a tanulópénz.

2019. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 A kérdező kommentje:
Mert tényleg annyiba került valóban 90 százalékos leárazás szerintem jó óra és megéri a pénzét annyiért hisz nem lehet semmit venni mivel régi óra így aztán leárazták mert nem vette meg senki sem igaz valoban csak egy prolbéma mint órakategoriba ha rámegyünk valóban igények kül=ombözőek de a cassio óra az sport márka cassió és ed hardy ed haryt nem nagyon imserem csak annyit tudok hogy egy csomót hamisítnak de ez rendes üzlet nem hamis van hozzá érzékem
2019. nov. 3. 20:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!