Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a legjobb...

Mit tennétek, ha a legjobb barátotok nem adná vissza a neki kölcsönadott pénzt?

Figyelt kérdés
Nem azért,mert nem akarja,nem tudja.Nekem viszont égetően szükségem lenne rá.Nyár elején adtam kölcsön egy régi barátnőmnek fél millió forintot,nagyon meg volt szorulva.Ő saját kezével írta meg a kölcsönszerződést,de csak ő és én írtuk alá.Volt egy határidő (augusztus 31.),de nem tudta előteremteni rá a pénzt.Az én életem azóta nagyot fordult,amit akkor még nem láttam.Nagyon nagy szükségem lenne a pénzre...most másoktól kunyerálok,amit soha nem tettem.Ha rászólok,csak annyit mond,hogy igyekszik előteremteni.Csak nekem ez már kevés.Megbántani sem akarom,ő is nehéz helyzetben van.
2019. okt. 3. 19:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülye...
2019. okt. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!