Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi a véleményetek a temetési...

Mi a véleményetek a temetési segítség biztosításról?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy kinek van ilyen, mennyire éri meg? Illetve ha van akkor korát és néhány alapadatot is leírhat, hogy kinél kötötte, illetve mennyit fizet érte.

#életbiztosítás #biztosítás #nyugalom #kegyeleti gondoskodás #temetési segítség #gg16
2014. júl. 24. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy valamit tanulj meg. Egyetlen biztosító sem szeretetszolgálat. Akkor fog biztosítani, ha várhatóan az összes jövőbeli költsége alatta fog maradni az összes jövőbeli bevételének.
2014. júl. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Vannak akik rosszabbul, vannak akik kifejezetten jól járnak ezzel az idősebb generációt megsegítő biztosítással. Én tanácsadó vagyok az egyik biztosítónál, és nálunk szerencsére utóbbi a helyzet, hisz nálunk a legolcsóbb ez a fajta biztosítás. Nagyon sokan kérik tőlem, hogy kalkuláljak egy ilyen fajta biztosítást. És idáig mindenki elégedett volt. Amióta létezik ez a lehetőség, magasan ezt kérik tőlem az ügyfelek legtöbbször.

(Az előttem hozzászóló személy nem beszélt helyesen. Tudni illik, hogy a biztosítók egy összegben kihelyezik a biztosítottak pénzét, vagyonkezelik azt, diverzifikálva, vagyis az egyes ágak között porlasztva fektetik őket be. Ami azt jelenti, hogy bukás veszélye nem áll fent, és jóval magasabb hozammal gazdálkodhatnak, mint a bankok. Vagyis a biztosító is, és a biztosított is lecsíp egy kicsit a hozamból, (a biztosító valamivel többet) és igazából mindenki jól jár. Az ügyfél is ezerszer jobban, mint egy banki befektetésnél. Komoly szabalyozasokat vezetett be az MNB. Egy példa: a január 1-jén bevezetett nyugdíjbiztosításoknál a hozamoknak mindenképpen meg kell haladniuk a biztosítással felmerült összköltségeket, és az inflációt. Plusz erre a hozamra jön még a garantált 20%-os állami támogatás... A biztosítók nem tehetnek meg olyan dolgokat, mint a bankok. Komoly büntetések járnának az MNB-től, ha egyetlen biztosító is átverné az ügyfeleket. Biztosítónál minden a szerződések szerint működik.)

És hogy milyen szerződést kötsz, ez függ az adott terméktől, és a biztosítótól. Azt a biztosítót kell kiválasztani, akik a legjobbak azon cél megvalósításában, amit biztosítani szeretnél.

Remélem tudtam segíteni.

2014. aug. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolkozz már Mr Pénzügyi mogul.


Diverzifikálhatok én akármit, de az csak a kockázatokat mérsékli.


Minek kötnék olyan üzletet, amit tuti bukok?


Értsd, biztosító vagyok, tudom, hogy Mr. John holnap meghal, de biztosítom 3000 Ft-ért?


Vagy tudom, hogy Mr. John 20 év múlva hal mag, és biztosítom 3000 Ft-ért. Melyiket választanám, mint biztosító, ha a fizetendő kárösszeg azonos.

2014. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Mr. Pénzügyi szakember" vagyok.

A kérdésem: Honnan tudod hogy ki mikor hal meg? A biztosítás pont ezt jelenti: az Ügyfél kockázatainak az átvállalását. Vagyis azt a kockázatot, hogy az Ügyfél bármikor elmehet közülünk.

2014. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lett ebbol azota valami? Tobb pontoni s erdekelne. Csaladba van akinek van es volna par kerdesem.
márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!