Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a munkáról? Munka: Szóval rá kell vennem embereket, hogy lépjenek át egy bizonyos biztosító magánnyugdíjpénztárába az ővékből. Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson vállalni!

Nagyon nehéz (vagy tájékozottak az emberek, vagy más már sikerrel járt - minden második bokorban tanácsadókba lehet botlani -, vagy van ismerősük, vagy nem foglalkoznak vele), tiszta jutalék (annak ellenére, hogy mást hirdetnek), ha nem szerzel legalább valamennyi embert havonta, akkor az ígért alapot se kapod meg, nem igazán szeretnek bejelenteni, tehát feketéznek, húzzák az időt a szerződéssel (így meg nem szabad munkát vállalni), és ha tegyük fel, hogy az elején látod, hogy nem fog menni, és netán sikerült mégis pár embert beszervezni, azt a pénzt megtartják maguknak és egy fillért nem kapsz belőle.


TAPASZTALAT, 1 hét alatt derült ki mind, más kollégák is meséltek, úgy döntöttem, én nem várok hónapokat a munkaszerződésre egy labilis munkában.

2009. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a legrosszabb munkát az ilyen jellegű ügynöki munkák. :S ha más nincs, és kell a pénz, vállald el, de közben keress másikat.

én évekig végeztem ilyen jellegű munkákat is másodállásban, de utólag végiggondolva egyáltalán nem érte meg a befektetett idő és energia, kár, hogy ennyi ideig foglalkoztam vele, hülye voltam. :/

vannak kivételek, akiknek annyira jó a rábeszélőképességük, annyira megnyerőek, hogy jól keresnek vele, de az ritka, mint a fehér holló. kb. 100-ból 1, max. 2, aki igazán odavaló. de azok meg úgyis jól érzik magukat az ilyen munkakörben, tudják is magukról, hogy rátermettek, szívesen beszélnek lyukat a másik hasába, élvezik az egészet, még jeget is eladják az eszkimóknak. :D ha nem vagy ilyen típus, akkor csak rövid ideig csináld. tapasztalatszerzésnek viszont kitűnő.

2009. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
munkát = munkák
2009. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ne kezdjél bele.


ha már arról szól a történet, hogy "rá kell venni embereket" akkor rég rossz. vagy a te hozzáállásod, vagy, amit neked mondtak.


a biztosítás egy szakma és nagyon sok tudást és energiát igényel. ez nem egy olyan dolog, hogy "csinálom néhány hónapig"


ha magas szaktudással és magas etikai hozzáállással csinalod NAPISZINTEN (tehát nem mellékesen), akkor hosszútávon jól meg lehet élni belőle. ügyelj, hogy milyen képzést biztosítanak neked, milyen anyagi hátteret.


sajnos nagyon sog cég nem megfelelően világosít fel.


kérdezd meg, hogy az ott dolgozók mióta csinálják? mennyi ezekből, aki ezt főfoglalkozásként végzi stb.


kizárólag magánnyugdíjpénztár túl kevés, hogy meg tudj élni belőle. a többi biztosításra is szűkség van, de mint említettem, MEG KELL TANULNI!!! és az nem megy máról holnapra.


gondolj bele, hogy egy könyvelőböl sem lesz egy rövid tanfolyam után könyvelő!

2009. júl. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Mindenki utálja az ügynököket. Még a barátaid is el fognak távolódni, ha velük kezdesz. Ez pár embernek éri meg, aki bekapszálja a pénzt, többek között, amit te is megkeresel, de neked abból semmi nem jut, csak az idődből megy el! A másik nem is mindenki tud magánnyugdíjpénztárat váltani. Keress másik melót. Te szereted ha felhív vmi ismererlen, h beszervezzen vmire?!
2009. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!