Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » April biztosítónál kötött...

April biztosítónál kötött valaki biztosítást? Segítene? Nem vagyok otthon a témában!

Figyelt kérdés

A kérdéseim:

1: Ami pénzt én befizetek, azt mondjuk ha úgy gondolom 10év múlva ha megszüntetem a biztosítást, akkor odaadják?Vagy ez is olyan,hogy fizetem-fizetem aztán ha van valami, akkor jár a biztosítási összeg és kész?Ha meg felmondom akkor oda van az addig befizetett összeg?

2: Megbízható?Elég olcsónak tűnik nekem, és ez gyanús.Nagyon kedvezőnek tűnik...szinte már hihetetlen.

Jó lenne valamiféleképpen biztosítani a kislányomnak a jövőjét, ezért próbálok valami megoldást keresni.

Aki tud segíteni azt megköszönném.

Ja és voltam az oldalon, így linkeket nem kérnék, inkább tapasztalatot.Meg amit kerestem azt meg sem találtam ott!

Köszönöm


2012. jan. 26. 22:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit szeretnék, hogy ugye van az életbiztosítás, az világos.De van ez a munkanélküli biztosítás vagy mi!

Én most GYED-en vagyok, ezután GYES jön, és ha én kötök ilyet, akkor ez arra is érvényes, ha visszamennék GYES után dolgozni, de azt mondják nekem, hogy nem lehet?Magyarul elbocsájtanak!?

2012. jan. 26. 22:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy kollégám volt náluk és neki volt nagyon bizalomgerjesztő ez a társaság.

Nekem egyébként elég rossz véleményem van a biztosítókról, egy másik biztosító ügynöke a szüleimet szívatta meg egy ilyen életbiztosítással, hogy majd 10 év múlva ennyi, meg annyi milliót fognak kapni, de a végén jóval kevesebbet kaptak, mint amit befizettek.

2012. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem ismerem ezt a biztosítót, azt meg pláne nem tudom, hogy milyen típusú biztosítást ajánlottak neked az ő módozatai közül. Azt tudom, hogy neki un. embercasco típusú módozata van, az pedig nem jó arra a célra, hogy a lányod jövőjét biztosítsad!

Azt tudom javasolni, hogy kérj több ajánlatot, több társaságtó, hogy választhass. Én gyermek jövőjének a biztosítására másat ajánlanék, olyat, ahol nekem már van jó tapasztalatom. Ha gondolod...

2012. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Nincs megtakarításos biztosításuk. Szimpla kockázati biztosításaik vannak, magyarul ha nem történik semmi, vissza sem kap senki pénzt. A munkanélküliségi biztosítás pedig nagyon drága, annyi apró kitétel van, hogy szerintem azt a pénzt valaki vésztartaléknak gyűjti egy bankszámlán jobban jár.
2012. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!