Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mehetek orvoshoz ha még csak...

Mehetek orvoshoz ha még csak nyugtám van arról hogy beadtam a jelentkezésem az apehba?

Figyelt kérdés
Voltam már leadni a tb fizetési adatlapom és kaptam egy nyugtát. A csekket majd küldik, de mivel babát várok csütörtökön mennem kell orvoshoz.
2009. máj. 5. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vidd magaddal a bejelentkezésed. Elvileg addig, amíg nincs meg a határozat addig nem vagy biztosított. A határozat után azonban visszamenőleg válsz azzá. De az orvosnál ha igazolod, el fog látni.
2009. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj orvoshoz, az esetek 90%-ban egyáltalán nem foglalkoznak azzal, hogy érvényes-e a taj-kártyád. Legrosszabb esetben közlik, hogy nem érvényes, és hogy intézkedj az ügyben, te pedig megmondod, hogy már folyamatban van. Ellátni mindenképpen ellátnak, az teljesen független attól, hogy biztosított vagy-e.
2009. máj. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban nem biztos, hogy kapsz gyógyszert támogatással.
2009. máj. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A gyógyszer nem lényeg csak a pici miatt nem lehet megvárnom a határozatot... Szép napot!
2009. máj. 6. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!