Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mennyi magánnyugdíjat kellett...

Mennyi magánnyugdíjat kellett volna hoznia a postásnak?

Figyelt kérdés

Az OTP magánynugdíjnál voltam 2005 november 2 óta és e héten a postás 29800 ft hozott. Én ezt nagyon kevésnek gondolom.

Más ilyen körülmények között menyit kapott?

Annyit fizetem amennyi kötelező volt és 1 ft sem többet.


2011. aug. 12. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a nyugdíjpénztár honlapján. Szerintem ugyanannyit fogsz látni ott is. Amúgy nem kevés egyáltalán, keveset fizethettél be, hisz te is írtad, 1 forinttal se fizettél többet, mint amennyit muszáj volt.
2011. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs. off leszek: én már két hete megkaptam az elszámoló levelüket, de a pénzt nem.... Te nem kaptál előzőleg levelet arról, hogy mennyit fognak postán küldeni?
2011. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Levelet nem kaptam, bár nem otthon lakok, lehet, hogy anyámékhoz jött valami, de kétlem. A neten néztem meg.
2011. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én kaptam levelet még februárban vissza is küldtem nekik de sehol se szerepelt a 29 ezres összeg

én 61047 ft láttam

Ennyit lefogtak volna? Vagy ez hol találom mert ami levél jött abban ilyen összeg nem szerepelt amit kézhez kaptam

2011. aug. 12. 15:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Most fogsz kapni egy levelet, elvileg kb. egy időben a pénzzel, abban benne lesz minden. Amit korábban kaptál, az a bruttó hozamról szólt, amit megkaptál, az pedig a netto hozam.
2011. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát akkor több mint a felét levonták? 52% pontosabban?
2011. aug. 12. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy kaptál! Sokan 0ft-ot kapnak...

Én 10 éve vagyok tag, több ment mindig, mint az alap, mégis csak 15ezret kaptam. Mégsem sírok, mert örülök, hogy ezt is kaptam. És ha annak idején eldöntik az 'okosok', hogy viszik az összes pénzünket, nem adnak belőle semmit, akkor mit szóltál volna?!

2011. aug. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 0 Ft-ot kaptam, pedig 12 éve voltam tag, én örülnék a helyedben...
2011. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!