Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri kerékpárral kézbesítő...

Megéri kerékpárral kézbesítő postásnak menni?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban lakom vidéken,beadtam az önéletrajzomat a Postára.Érettségim van,de azt mondták,valamilyen szakma is elég hozzá.Manapság bárkiből lehet postás?Elég nagy az esélyem elméletileg,hogy fölvesznek.Annyira fura előérzetem van,mintha valami nem stimmelne.Ennyire sz*r dolog manapság postásnak lenni,hogy szinte bárkit fölvesznek?
2011. júl. 27. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szinte bárkit felvesznek :/ De vannak mindig továbbképzések, amire kötelező lesz elmenned.


Üdv : postás szülők gyermeke

2011. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy nagyvárosban vagyok kézbesítő, és még itt is akárkit felvesznek szinte. A legtöbb embernek aki itt van, érettségije sincs. Nem kell szakma sem, semmi. Nálunk úgy van, ha éppen van felvétel, és sokszor bejársz zargatni őket (vagy ismersz bent valakit), akkor simán felvesznek. régen hetente jött új ember, de 10ből 8 nem marad ott sokáig. rájönnek, hogy nem olyan egyszerű, mint aminek látszik.
2011. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb, mint közhasznúnak lenni! :D
2011. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy bírnak annyit tekerni?Én nem bírnám:(
2011. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!