Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Az Allianz magánnyugdíjpénztár...

Az Allianz magánnyugdíjpénztár oldalán hogyan kell megnézni mennyi a reálhozam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 15:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sehogy. Itt be lehet lépni: [link] , de a reálhozamot nem látni.
2011. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez baj. Telefonon szerinted megmondanák? Köszi hogy válaszoltál.
2011. júl. 28. 07:59
 3/11 anonim válasza:
Én is alliaz-os voltam,kedden már megkaptam a pénzt,de megnézni én se tudtam.
2011. júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már megkaptad? Postán vagy számlára?
2011. júl. 28. 11:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Értesítést küldenek az összegről? Vagy egyszerűen csak utalnak ha jár pénz?
2011. júl. 28. 11:25
 6/11 anonim válasza:

Én még januárban kaptam tőlük levelet, az októberi reálhozammal.Azt írták ez még változhat a kifizetés idejéig a pénztári hozamok és az infláció függvényében . Kitöltöttem és visszaküldtem az adatlapot melyben a számlámra utalást kértem.

Tegnap megérkezett a pénz, és tényleg változott az összeg ... kicsivel többet kaptam ...

" T " betűvel kezdődik a vezetéknevem, s a kezdetektől ott voltam .

2011. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Úgy látom itt a kérdéseknél, hogy az OTP-sek jól jártak hozamot illetően, adja az Isten annak aki onnan átinvitált az Allianzhoz, hogy jól jöjjek ki, mert akkor azt mondták, az Otp a legalacsonyabb hozamú mnypénztár. Még nekem sem érkezett pénz, és nagyon sajnálom hogy az allianz honlapján a reálhozamot nem lehet megnézni, egy biztosítós azt mondta,átlag a befizetésed 10% -a reálhozam. Úgy nem lenne rossz,de a portfólióm is a legkockázatosabb volt.Kívánccsi vagyok
2011. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megkaptam ma a pénzt, értesítés nélkül. :) Köszönöm akik válaszoltak. Ja és telefonon a tagsági azonosítód és adataid bemondása után megmondják az összeget.
2011. júl. 29. 12:33
 9/11 anonim válasza:

Megkérdezhetem mennyi volt a befizetésetek,és mennyit kaptatok?

Én csak az összes befizetést tudom,a hozamot nem,a reálhozamot mégúgy se...

2011. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megmondani, mert időközben költöztünk és ez a fránya magánnyugdíjas papír úgy mindenestül elveszett, azóta pedig értesítőt nem kaptam. Bocsi...de 52 ezret kaptam, 11 éve fizetem és nem túl magas befizetéseim voltak.
2011. júl. 31. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!