Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » USA-ba ill Costa Ricába...

USA-ba ill Costa Ricába utazom 25 napra. Megfelelő lehet a Mondial Assistance Őrangyal exclusiv biztosítása?

Figyelt kérdés
netrisken találtam,ez a legolcsóbb ebben a kategóriában,de eddig nem is hallottam erről a biztosítóról
2011. jún. 10. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem rossz kis csomag és az ára tényleg jó. Én egy kicsit keveslem a mentési költségek limitjét és nem láttam külön kiemelve, hogy mentőhelikopteres mentést is takarja e a limit.

Szerintem lehetne benne fogászati ellátás is és azt külön szintén nem láttam.

Valamint nem tudom, hogy az extra kütyüket is fizeti e pl.: fényképezőgép, kamera, laptop ha viszel és gond van.

Illetve a kizárások fontosak a feltételben. Tehát kicsit még olvasgatni kell.

Sokat utazol egy évben? Mert ha még lesz pár utad akkor lehet hogy jobban jársz egy éves bérlettel amit többet tud ennél. Gondold át...

[link]

Amúgy nem gondolom, hogy rossz választás, ha a feltételek szerint megfelel és a limitek neked elegek.

2011. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!