Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Van valaki, aki már dolgozott...

Van valaki, aki már dolgozott az Aegonnál biztosítóként?

Figyelt kérdés

Akinek bejött miért, akinek nem, miért nem?


Én most kezdem el, érzem magamban az ambíciót, tudom mivel jár, mármint hogy nem könnyű, és sokaknak nem jön össze.


Illetve akinek bejött, mennyit melózik vele, és kb mennyit keres / hónap? És a kezdetek mennyire voltak nehezek? Semmi keresettel fizetni a tb-t járulékot, ilyesmit?


2011. jún. 3. 15:55
1 2
 11/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Hát én még nem láttam olyat ami ár-érték arányban megveri a leszbi-t , de szívesen veszem, ha megírod nekem priviben melyik lenne ez,mert én kapcsolatban vagyok a Generalival, Signallal, Unionnal, Uniqua-val, Allianzzal, Groupama-val, Aegonnal és ezek között nem találtam jobbat.
2011. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A többi lakásbiztosítás tényleg nem tud annyit, de az alap dolgokat igen, azoknak kb 20 e ft-al olcsobb az éves díja.. és általában nálunk inkább azt választják. De ahogy hallottam ugyanilyennel jön ki a groupama is hamarosan, meg most ujitott a generali, allianz is, de egyelőre azok drágák.
2011. jún. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!