Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Van valaki, aki már dolgozott...

Van valaki, aki már dolgozott az Aegonnál biztosítóként?

Figyelt kérdés

Akinek bejött miért, akinek nem, miért nem?


Én most kezdem el, érzem magamban az ambíciót, tudom mivel jár, mármint hogy nem könnyű, és sokaknak nem jön össze.


Illetve akinek bejött, mennyit melózik vele, és kb mennyit keres / hónap? És a kezdetek mennyire voltak nehezek? Semmi keresettel fizetni a tb-t járulékot, ilyesmit?


2011. jún. 3. 15:55
1 2
 1/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Jól választottál, az Aegon az EGYIK legjobb biztosító ma Magyarországon ár-érték arányban, nagyon olcsó és nagyon jó szolgáltatásai vannak, én is nap mint nap viszek Aegon termékeket is, hihetetlen jó lakásbiztosítás lett az Lakás és Szabadidő biztositás, illetve a pénztárak is verik a többit és az életbiztosítások is olcsóak. Én csak sok sikert tudok kívánni hozzá. Ha van elég ügyfél, akkor nem lehet gond.
2011. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
81%

Egyéni váll-> 0 bevétel-> adótartozás

Nincs ügyfél-> nincs jutalék-> 0 bevétel ->adótartozás

Elveszted az ambíciód-> nincs ügyfél-> nincs jutalék->adótartozás


Nem akarlak elszomorítani, de én nemrég hagytam abba, és tök jól álltam a dolgokhoz, pozitív voltam, ambíciózus, tele voltam tervekkel és mindent beleadtam. Azt mondták, 3 hónapig ha így csinálom, meglesz a gyümölcse. Így csináltam, és meg is lett a gyümölcse: 40 000Ft bevétel és 78000Ft adótartozás. Remélem neked jobban bejön, kitartást kívánok, bár nekem is megvolt, de mégsem. Sok szépet és jót ígértek, de fele sem lett igaz. Csak adósságba vertem magam. :S

2011. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, az Aegonnál voltál? És nem kaptál kezdő támogatást?
2011. jún. 5. 14:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártam, mint a második válaszoló. Semmi támogatást nem adnak, csak cseszegetést, hogy hozzál ügyfeleket, baráti körödet, családodat zaklatják majd telefonon a jobbnál jobb ajánlataikkal.

Egyszer szereztem egy pénzes vállalkozót, kötni akart mindenfélét, jó kis pénz lett volna nekem is, erre a főnököm lenyúlta, mondván, nehogy elrontsak valamit. Hitegetett, hogy a pénz ettől az enyém lesz, mivel én találtam az emberkét. Persze, hogy egy forintot se kaptam. Akkor hagytam ott őket! Sunyi banda!

2011. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Hmm, ezt nem tudtam, ezek szerint ott nincs is képzési rendszer ahol lehet tanulni egymástól vagy segítséget kérni ilyesmi? Illetve keresztbe tesz a főnök? Ilyen létezik értékesítésben? Most meglepődtem.
2011. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem szomszédom van ebbe, neki adtak támogatást, nekem is azt mondták adnak, illetve a csaj 1 éve van benne, és 200at keres havonta. Az Aegonnál, hangsúlyozom. Engem is hívtak olyanba, ahol nem kapunk semilyen támogatást, de inkább ide jöttem.
2011. jún. 5. 17:29
 7/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Mondjuk így hallva a dolgokat, és mérlegelve a "támogatást" is, én azért elgondolkodtam melyik a jobb,

X Ft támogatás havonta, de ugyanakkor semmi segítség, vagy nincs támogatás, de mindenben segítenek, ami mégiscsak támogatás, mert mások tudásával keresek általában 1-1 ügyfélnél 100e Ft-okat. 1 kérdés még, mennyi az a minimum szerződés amit havonta le kell adni ezért?

2011. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A támogatásért azt mondták 7-8, és a támogatás annak függvényében növekszik, hogy mennyit kötök meg. Illetve ez a támogatás a köv havi fizetésemből jön le. Ez azért van, hogy kezdőként is tudjam fizetni a vállalkozással járó költségeket.
2011. jún. 5. 18:54
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Helló!Én 6 éve dolgozom az Aegonnál, nekem szerencsére a fönököm segítőkész, rengeteg a címanyag,kell egy kis ravaszság, de a tavalyi bevételem 5.600.000 ft.volt.És én csak a ranglista 260.-ik helye körül vagyok.Sok szerencsét és ne hallgass senkire, ha valamit elhatározol, vidd végig.
2011. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bármelyik biztosítohoz is mész állományt kérj az elején, mert utána már ugysem adnak.. amugy a leszbi tényleg jo de mostanában sok lakásbiztosítás megveri díjban.
2011. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!