Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mikor küldenek a reálhozamotok...

Mikor küldenek a reálhozamotokról valamilyen értesítést?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 15:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban mikor küldenek a reálhozamomról valami értesítést??
2011. márc. 20. 15:39
 2/7 Bari Zoltán ***** válasza:
Szia képzeld el a tegnapi nap folyamán voltam bent a magánnyugdíj intézetemben és ök azt mondták hogy ne számoljak valami nagy összegre vagy egyáltalán semmire röhej mert már lassan 11 éve vagyok tag és beakarják mesélni hogy nem kamatozott semmit a tagdíjam amúgy törvényi rendeletekre várnak meg a blabla ha minden igaz május június környékén tudják megmondani a reálhozamokat ha a magánnyugdíjra gondoltál Van nekem egy olyan érzésem hogy ezek addig csűrik csavarják míg mi nézhetünk a pénzünk után
2011. márc. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Háát, szerintem menjél be és naponta kérdezz rá, mert a biztosítóknak nagy fájdalmat okoz ha fizetniük kell, most meg elvileg ez a helyzet. Ha én késtem két napot, már küldték a levelet, hogy jön a végrehajtó, meg hogy fizessem be, mikor ők fizetnénmek, akkor meg hallgatnak mint a sír.

Én nem számítok nagy összegre, de még én sem kaptam semilyen értesítést, csak egy levelet, hogy majd egyszer fognak értesíteni... Szerintem abban bíznak hogy elfelejtem :DDD

2011. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Március 31 -ig kellene küldeniük értesítést,hogy milyen címre küldjék a pénzünket ,nem?
2011. márc. 23. 20:25
 5/7 anonim válasza:

Előző vagyok.

Én is most néztem a híradóban ezt mondták.

2011. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jimmbo válasza:
Úgy kb 20%-kal számoljon az teljes hozamból mindenki,ennyi a reálhozam!
2011. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én tegnap hívtam fel a biztosítót ez ügyben,mert ugye ma már március 31 van.Ott azt mondta az ügyintéző,hogy március 31 után küldik a leveleket,amibe nyilatkozni kell,hogy hová kérem a pénzt.Majd 30 napom van ennek a visszaküldésére,és az év második felében kaphatom kézhez.Ez az Allianz volt.
2011. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!