Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha egy ING partner kilép a...

Ha egy ING partner kilép a cégtől, az alapjutalékot, tényleg behajtják rajta?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz kilépni? Én most akarok belépni!:)
2011. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már kiléptem.... velem együtt még 3an jöttek el... Mivel kezdő voltam, szükségem lett volna a mentorom támogatására amit nem kaptam meg, egyedül pedig nem engedtek el kötni, így a tárgyalásaimat gyakorta sokszor le kellett mondanom. A 100ezres garantáltból 15ezret levontak laptop használat miatt, 47ezer elment a járulékok fizetésére, pedig minimálra voltam bejelentve. Ezen kívül még embertelen ahogy odabenn bánnak velünk. Ha kórházba vagy betegség miatt, még akkor is hívogatnak, hogy mikor jössz, mert kötnöd kell... bár lehet csak nálunk volt így... Heves megye!!!
2011. márc. 8. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
A Veszprém megyeiből léptem ki tavaly ősszel 3,5 év után, és a könyvelőm szerint normálisan csak átlagban nettó 30 ezer volt a fizum, úgyhogy azt mondta nem is érti miért voltam ott annyi ideig. Tőlem 160 ezret próbálnak behajtani, de egyenlőre nem tudnak miből, mivel munkanélküli vagyok. De van olyan ismerősöm, akinek az ING-s visszaírásokra ráment a lakása. 30-as nő
2011. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

azta! még jó hogy ilyen hamar léptem ki így nem tudnak annyi mindent visszíírni, de érdekes... belépéskor ezt mért nem közölték? legalábbis nálunk nem szokás


akkor tudom mért nem kaptam emg az utolsó fizetésem. Az UM már írt a központnak, folyamatosan ír miért nem kaptam fizut de b*sznak válaszollni

2011. márc. 16. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
tán ezeket azért nem közlik belépéskor,mert akkor ki lépne be?azzal kezdenék,hogy már volt aki elverte a házát emiatt.szomorú,de ilyen a kilincselős szakma:(
2011. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értekes mikor beléptem akkor mindenhonnan csak azt hallottam hogy a brokernet elveszi a volt ügyfelek házát, miközben ők is ugyanezt csinálják


pedig mivel ilyeneket nem közölnek, pert is lehetne az ügyből csinálni, ha a sok kilépett kollega összefogna... olyanért követelnek pénzt amiről szó sem volt!!! Eddig azon csodálkoztam hogy a sok kilépett kollega az ING ellen uszított mindenkit, még ügyfelet is... már nem csodálom

2011. márc. 16. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ott kezdtem........ SOHA többet hallani sem akarok róluk! Állandó nagy toborzást végeznek, 100-ból 2hónap múlva 98kilép!!!! Ha szeretnétek rendes segítőkész összeszedett biztosítónál dolgozni, akkor írjatok!! Nekem ez a 3.hely és 100%-osan meg vagyok elégedve velük!!

sziszko07@gmail.com

2011. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz, amiért újból biztosítóznék, se vállalkozóként se alkalmazottként. Vállalkozói igazolványt, pedig ebben az életben semmilyen munka esetében sem vagyok hajlandó kiváltani. A 30-as nő
2011. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!