Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Szerződtem egy pénzügyi...

Szerződtem egy pénzügyi tanácsadóval a 3 betűs cégnél,viszont meggondoltam magam és szeretném felbontani a szerződésemet. Van ehhez jogom?

Figyelt kérdés

okt. 2. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez abból a szerződésből derül ki, amit aláírtál.
okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vállalkozói szerződésed van, olvasd el mivel jár ha felbontod, mert van akik elkérik a képzési pénzt pl. Jogod van, pl ha akár csak szünetelteted a vállalkozói státuszt, az már azonnal jogviszony megszűnést jelent náluk, tehát kijátszani is lehet ha nem akarnak elengedni.
okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja bocsánat, ügyfél vagy. Nem tudom pontosan de X napig visszamondhatod, életbiztosítást talán azonnal is, vagyonbiztosításnál addig fizetni kell amíg díjnemfizetés miatt megszűnik. Ennél több kár nem fog érni, csak hogy a türelmi időszak alatti fedezetet bekérik ha megszűnik díjnemfizetés miatt.


Kötelező jellegű "rablánc" NINCS.

okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!