Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » MVM balesetbiztosítást hogyan...

MVM balesetbiztosítást hogyan lehet felmondani?

Figyelt kérdés
Anyumra rásóztak egyet, de már amúgy is fizet egy másikat és fölösleges neki kettő. Főleg, hogy az mvmes még ennyi pénzért rossz is. Telefonon halandó emberrel nem sikerült beszélni és nem tudom hogyan és mikor szüntessük meg. Volt már valakinek tapasztalata?

aug. 9. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem lehet.
aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már hogyne lehetne :D Olyan nincs, hogy egy biztosítást nem mondhatsz fel. De kösz a semmit.
aug. 10. 07:56
 3/5 A kérdező kommentje:

NA ha valakinek ilyen gondja lenne még, akkor emailben elküldött nyilatkozattal lehet felmondani.


Anyja neve, születési hely, dátum, felhasználási hely és szerződő név kell a papírra. Leírod, hogy milyen biztosítást akarsz náluk felmondani, és következő hónappal törlik. Email: mvm@cig.eu

aug. 21. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
MVM nem árul biztosítást,csupán közvetít. Nekem is volt. Gázszerviz biztosítás. Lemondtam,megszünt.
aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper vagy, megoldódott nekem is. Hogy közvetít vagy árul, az meg teljesen ugyanaz. :D Lényeg, hogy szar szerződéseket közvetítenek.
aug. 27. 08:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!