Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Normális, hogy ennyire magas...

Normális, hogy ennyire magas a kötelező biztosításom?

Figyelt kérdés

Első autó a nevemen, 24 vagyok, a fővárosban élek. Egy 20 éves, kb. 110 LE-s autóm van, nem rég kötöttem rá kötelezőt, és a Netrisk által ajánlott legolcsóbb opció 36.000 Ft/negyedév volt.

Megkötöttem, mivel nem volt más választásom, de irreálisan magasnak találom az összeget. Ez évi 144.000 Ft csak biztosításra, casco nélkül... Szerintetek ez normális? Más fiatal is ennyit fizet?



2021. aug. 16. 01:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A KGFB költségei felmentek a baleseti adó miatt is, meg egyébként is.

Én folyamatosan lépek feljebb a bónuszban, a biztosítási díj meg nem csökken érdemben, volt hogy nőtt is.

Nekem 25820 Ft az éves díj, 126LE, 2009-es autó, 36 éves férfi, 11 éves jogsi. B9-ben vay B10-ben vagyok.

2021. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!