Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ma már minden életbiztosítás...

Ma már minden életbiztosítás megkötésénél alap, hogy lekérik az egész OEP-betegéletutat, hogy kinek milyen diagnózisai vannak?

Figyelt kérdés

már kettővel beszéltem, és nekik alap állítólag, és akkor annak függvényében állnak szóba egyáltalán az ügyféllel vagy sem.


Na most ez mind szép és jó, de pl nekem tele van hamis adatokkal, még ügy is volt belőle h a nevemre egy rakat receptet, ambuláns lapot, stb hamisítottak, azaz olyan gyógyszerek és diagnózisok szerepelnek, amik nincsenek, sosem voltak (de még pl olyan időszakról is van zárójelentés, amikor külföldön voltam ... azaz no comment).


Most ilyenkor mi a helyzet?


Vagy tudtok olyan biztosítót, ahol nem kérik le, és anélkül is kötnek?


(és akkor azzal nyugtatnak, h higgyem el, mindenkinek vannak hamis adatok a betegéletútjában, szal ne aggódjak, na de köszönöm, ez nekem nem vigasz, ha egyszer emiatt nem tudok biztosítást kötni, vagy ha tudok is, de pl majd kifizetésnél kötözködnek ...)



2019. dec. 25. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Biztositoban dolgozom.


Nincs az a biztosito aki tobbmillios kockazatot vallal latatlanban arra, hogy te meghalsz egeszsegugyi okokbol, es nem vizsgaltatja ki a kifizetes elott, hogy esetleg nem akartal biztositasi csalast abbol, hogy te mar evek ota beteg vagy es varhato volt hogy meg fogsz halni. Ez ennyire egyszeru.

2020. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

na ez az! ez a még sokkal rosszabb verzió! azaz ha tegyük fel, tök simán megkötik, de majd ha éppen elüt az autó, akkor azért nem akarnak fizetni, mert pl van olyan diagnózisom is, mely szerint süket vagyok, na meg amúgy is öngyilk-hajlamú is vagyok, és különben meg színvak is vagyok, de ha nem, lehettem is, stb stb.

(nyilván nem vagyok, de a diagnózis attól még bent van "hallásvesztés", és az istennek se tudom kiszedetni pl ezt se, hiába nem voltam ott...).


teljes vicc ez az egész, de azért ahogy írtam már, megint az jut eszembe, amit egy illetékes illető mondott erről az egész EESZT-ről:


"nem lehet ide hozni balkáni viszonyok közé egy ny-e-i adatvédelmi kultúrában jól működő rendszert". ennyire egyszerű. amíg nem lesznek tömegével perek a hamis ilyen-olyan papírok miatt, addig nem térnek észhez, h bizony súlya lehet annak, amit leírtak ...


most őszintén, hogy bizonyítsam pl 5 év után h XY rendelésen ott se voltam? vicc ez az egész na ...

2020. jan. 17. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!