Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámla hitel feltéteti?

Kamikaze0521 kérdése:

Folyószámla hitel feltéteti?

Figyelt kérdés

A jövedelmünk, emelt családi pótlék illetve gyes, illetve GYOD-ot kapunk,(sajnos itt a környéken nincs lehetőség 4 órás munkaviszonyra lehetöség.) Kérdésem, melyik pénz intézet ad erre folyószámla hitelt?

Az össz jövedelem, 140.000ft. Kb. Árú hitelt nem engednek, pedig egy mosógépet szeretnénk vásárolni...



2019. jún. 24. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem érkezik rendszeres MUNKABÉR a folyószámlára, akkor bizony nem igen fog semelyik bank adni.


Providentet próbáljátok meg - hátha ők adnak kisebb összegű kölcsönt, amiből tudtok venni mosógépet.

Amúgy hol laktok? Vaterán, Jófogáson szinte fillérekért lehet kapni, lehet, hogy a környéketeken is lenne, sokkal olcsóbban, mintha boltban akarnátok venni.


Egyszer centrifugát is így vettem - ott ki is próbáltam, a lakásukon :D

2019. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alap feltétel a nettó minimálbér mint munkabér.
2019. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vettünk jó fogáson, az egyik a második mosás után panel hibás lett, a másik nem akar centrifugázni. Használtat szerettem volna hanyagolni mégegyeszer. Tehát magyarul nincs megoldás, akinek súlyosan fogyatékos gyereke van nincs segitség. Elég szomorú.
2019. jún. 28. 06:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak van olyan ismerős, családtag, akinek van havi nettó 100e ft keresete munkabérként.


Providentet valóban meg lehet még próbálni, aktív KHR-eseknek is ad hitelt, az más kérdés mekkora kamattal.... velük talán szerencsésen jártok.

2019. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!