Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha van 10 millióm félretéve...

Ha van 10 millióm félretéve mikor lesz belőle lakásom?

Figyelt kérdés

Örököltem az összeget és szeretnék egy sajűt lakást, hitelt akarok felvenni, ez ilyenkor hogy mukodik? 30 millio körüli lakásra gondoltam és a havi nettő keresetem 200 ezer, egyedülálló vagyokés jelenleg a szüleimmel lakom.

25/L


2019. jún. 19. 14:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

20 millió hitel kamata 133 ezer forint havonta.

200e ftot keresel ebbol 133ezer a kamat mit gondolsz mennyi tőkét tudnal visszafizetni ?



Remélem nem vagy könyvelő , mert párom 24 évesen konyvelokent drága új autót vett így 2.5 millió volt amit én fizettem hogy ki tudjon szállni belőle :) ez volt a tartozása a kocsi akkori értéken felül .


Sajnos ebből 30 milliós lakasod nem lesz max úgy ha valaki több évezredes hitelt ad neked és addig nem eszel nem iszol..

2019. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
21%

Befektetni?


Ha a 10M-ből reális, normális hasznot akarsz, reális időn belül, akkor kokaint vegyél, és azt áruld.

Mert másképp a 10-ből kb. 50 év mire lesz...HA lesz, 30!

2019. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

"Ha befekteti a 10milláját bitcoinba, akkor pár év múlva lehet, hogy lesz 30 millája."


Vagy lehet hogy lesz 5 millája. Ülj le, egyes!!

2019. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

Tartogasd, fektesd állampapírba.

Ha kényelmes, maradj a szüleiddel. Ha nem az, akkor költözz albérletbe barátokkal, maximum nem tudsz félretenni, de a meglévő pénzt ne éld fel. Ha lesz egy komolyabb kapcsolatod és ő is mellétesz 10 milliót, máris csak fejenként 5 millió hitel kell a 20 helyett, az azért jobban hangzik, nem?

Nem hajt a tatár, csak arra figyelj, hogy ne értéktelenedjen a pénzed, sőt, amennyit csak tudsz, gyűjts mellé.

2019. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Jaruss ***** válasza:
100%
Nos... érdekes ötletek láttak napvilágot, és megfontolandók is vannak közte. Csak egy plusz szempont: vannak a teljes futamidőre illetve nagyon hosszú periódusokra fix törlesztős hitelek. Érdemes egymás mellé tenni a jelenlegi albérleti díjakat és akár egy általad említett összeg törlesztőit. Nem beszélve arról, hogy jelenleg még elfogadható kamatmértékek vannak, nyílváb egy fixes hitel magasabb kamatlábbal dolgozik. Ha változik a bankközi kamatláb és a jegybanki alapkamat, ha évek múlva vágsz bele, közel nem biztos, hogy jó feltételekkel, "olcsón" jutsz hitelhez.
2019. jún. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Felreteve soha nem lesz lakasod belole. A lakasok ara havonta 1,5%-ot no, tehat a 30 millios jovo honapban mar 450 ezerrel tobb lesz. Csak akkor lesz lakasod ha 10 milliobol veszel vagy hitelbol hozzarakva veszel.
2019. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Ha lesz egy komolyabb kapcsolatod és ő is mellétesz 10 milliót, máris csak fejenként 5 millió hitel kell a 20 helyett, az azért jobban hangzik, nem?"


Es mi van ha addigra a videki valyoghaz lesz a 30 millio? Miert szamolsz fix lakasaarakkal?

2019. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!