Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerda este, utaltak a számlám...

Szerda este, utaltak a számlámra pénzt külföldről, tegnap néztem a számlám még nem volt rajta az össze, ma reggel se láttam semmi változást. Hány nap kell amíg megérkezik az összeg? Ma nem kellett volna megérkezzen?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt nem... 3 munkanap inkább.

Amúgy miből kifolyólag várod? Mert például ha apróhirdetési oldalon egy külföldi jelentkezett a termékedre, akkor valódi utalás nem lesz, hanem majd jelentkezik nálad egy "bank", hogy a pénzed jóváírásától már csak egy lépés választ el téged... Hadd ne folytassam egy klasszikus csalás ecsetelését.

2019. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szüleim utaltak nekem, nekik is otp-s bankszámla számuk van mint nekem, annyi h külföldi átutalás, de volt hogy már utaltak és az másnapra meg is érkezett.
2019. jún. 7. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan utaltak. EU-ból nagyon maximum 1 nap. De inkabb pár óra
2019. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!