Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Telekom flottábba tartoztam,...

Telekom flottábba tartoztam, most kötbért kell fizetnem 250. 000 ft-ot, ez szabályos?

Figyelt kérdés
flottás voltam, lecseréltem a telefonomat és nem használtam a kártyát se, kis késésekkel attól független fizettem a csekkeket, de nem raktam el őket, viszont egyszer csak a semmiből figyelmeztetés nélkül megbüntettek a kötbérre, valaki aki jártas tud segíteni, nagyon megköszönném?

2019. márc. 21. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kötbért akkor kell fizetni, ha felrúgod a hűségszerződést. Lehet megszűnt az előfizetésed, mert sokáig nem használtad. Nézd meg a szerződést, hogy mi van benne.
2019. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy felrúgtam azzal hogy nem fizettem, de figyelmeztetés nem kaptam levélben hogy kötbért fognak rám vonni hanem egyből már köteleztek a kötbér fizetésre
2019. márc. 21. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
És gondolom a nem írták le, mire fel követelnek tőled kötbért, és persze majd 0 információból itt a gyakorikerdesek.hu-n valaki ezt megmondja neked.
2019. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi de minden létező információt meg adok, ha szükséges, minden lehetőséget meg próbálok miért ne? amúgy meg már egyszer kaptam nagy segítséget jogi témában innen azóta is örök hálam annak az ismeretlennek, de sajnos én a jogi dolgokhoz nem értek, amibem tudok én is segítek másoknak
2019. márc. 21. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
te írtál alá ilyen szar szerződést
2019. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Telekomnál dolgozom, mi a pontos probléma?
2019. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!