Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van most a lakástakarékommal?

Mi van most a lakástakarékommal?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben nyitottam. Akkor be is fizettem az első két részletet meg akkor. De azóta nem tudom hogy vonják e a számlámról vagy nekem kellene ezt fizetnem. OTP-nél nyitottam amúgy és azt hittem automatikusan levonasra kerül az összeg.
2019. febr. 12. 19:45
 1/5 anonim válasza:
Bár én nem az OTP-nél nyitottam, de tőlem megkérdezték, hogy én hogyan szeretném. Én az utalást választottam. Ezek után postán érkezett levél amiben pontosan leírták, hogy mi kerüljön a közleménybe stb. Szerintem ha nem történt volna befizetés nálad, kiértesítettek volna, hisz azóta eltelt majdnem fél év. Netbankon nem tudod megnézni a számlatörténeted?
2019. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

"De azóta nem tudom hogy vonják e a számlámról vagy nekem kellene ezt fizetnem."


Ez elég nagy baj önmagában is, de hogy azt gondolod, hogy itt jobban fogjuk tudni nálad, az még rosszabb!

2019. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden mozgasrol a számlámon smst kapok de erről semmit. Én is azt gondoltam hogy ha nekem kellett volna fizetnem de ez ugye elmaradt akkor értesítenek róla de arról sincs semmi. Köszi kettes a "sok" segítséget. Gondoltam megkérdezem hátha mivel erre van ez az oldal. És akkor nem kell mondjuk végig várnom a sort a bankban.
2019. febr. 12. 20:39
 4/5 anonim válasza:
Nézd meg netbankon, ott látod a mozgást a számládon, vagy menj be személyesen és kérdezd meg. Mást nem nagyon tudsz csinálni.
2019. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"azóta nem tudom hogy vonják e a számlámról"


Megnézed a számlakivonatodat agy belépsz a netbankba + számlatörténet. Ha van rajta számodra ismeretlen levonás minden hónapban olyan összegben, amire szerződtél, akkor vonják, ha nem látsz rajta ilyet, akkor nem vonják.

A második legegyszerűbb mód megtudni, ha bemész egy fiókba és ott megkérdezed. Az a biztos.

2019. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!