Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nyom nélkül tűnhet el pénz a...

Nyom nélkül tűnhet el pénz a bankszámláról?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy feltűnt az, hogy gyorsan fogy a pénzem. Összeadtam az összes tranzakciót, ami nem egyezik a fizetésemmel, hanem van közte nem kis eltérés.. Múlthéten használtam utoljára a kártyám, így az sem lehet, hogy még nincs megjelenítve.

2019. jan. 17. 18:57
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Csoportos beszedés, inkasszó, meg ilyenek. Netbank, számlaegyenleg, bank mit mond?
2019. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem lehetseges. A szamlatortenetben biztosan minden tetel megvan. A legegyszerubb netbankon ellenorizni.
2019. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Számlatörténetet nézd, ne a kártyatörzénetet
2019. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csoportos beszedésem egy van (gépjármű biztosítás), az múlthónapban volt amit fel is tűntetett. Számlatörténetet nézek netbankon, többször is ellenőriztem és mindig ugyanannyi az összeg és semmi nyoma.. Bankba leghamarabb hétfőn jutok, bár addig nemhiszem, hogy látnék új tranzakciót.
2019. jan. 17. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Tranzakciós díjak, deviza konverziós díj, kártyakibocsátási/éves díj, kártya zárolás, stb.
2019. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen jogcímen megterhelik a kártyádat, annak nyoma van a számlatörténetben. Nézd meg, mert amikor lekönyvelik, akkor a kereskedő, csoportos beszedést kérő megnevezése is ott van, a banki költségek is tételesen.

Pénz számláról nem tűnhet el, ha visszaéltek a kártyáddal, annak is van nyoma és visszakereshető.

2019. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden ott van a számlatörténetben, de a kártyás vásárlások megjelenése elfogadótól függően akár több hét is lehet. Van olyan Aliexpressz rendelésem, ami három hete volt zárolva, de még azóta nem hajtották végre.

Sima, magyar kártyás fizetés átfutása is lehet 3-5 munkanap.

2019. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!