Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért lehet kevesebb pénz a...

Miért lehet kevesebb pénz a számlán?

Figyelt kérdés
netbankban a legutolsó tranzakcióm utáni összeg nem annyi mint a jelenlegi egyenlegem. 648 forinttal kevesebb az utolsó tranzakcióm utáni összeg mint amit új könyvelt egyenlegnek ír. ez mi lehet? részletes lekérdezésnél sem ír erről semmit
2018. dec. 18. 10:39
 1/7 A kérdező kommentje:

legutóbbi vásárlásom ez volt https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..

direktben kártyaadatokkal ebayen, de erről is csak azt az összeget írja levonásnak amennyi az ára volt

2018. dec. 18. 10:43
 2/7 anonim válasza:
72%

Tranzakciós díj?

Postaköltség?

Csomagolási díj?

2018. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ingyen szállításos, tranzakciósat pedig nem ír ehhez, semmilyen mínusz tétel nem szerepel a hiányzó összegről, amik vannak az pedig mind az én vásárlásaim, nem néz ki idegenkezűségnek, csak nyomtanul nincs ott
2018. dec. 18. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy később könyvelik és akkor megjelenik?
2018. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Telefonálj a banknak, ez a legcélravezetőbb!
2018. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Paypass vásárlások egy részét és offline kártyás tranzakciókat nem azonnal terhelnek.


De simán lehet, hogy a zárolt devizás fizetésed könyvelésre került, és a középárfolyam helyett (zárolás) az eladási árfolyamon lekönyvelték.

2018. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért gondoltam rá hogy semmi más nem lehet mert szombaton volt ez az ebayes az uccsó tranzakcióm, azóta nem vásároltam a kártyával, és most keddre jelent meg a mínuszolás netbankon. szóval gondoltam hogy mára már mindent láthatok. nem tudom hova tenni. várok egy kicsit hogy lecsengjen minden lehetséges pénzmozgás és rendelek egy kis összegűt újból, ha megint eltűnnek plusz pénzek bármiféle jelzés nélkül akkor abbahagyom az ebayről rendelgetést ilyen formában. pedig már úgy örültem hogy nem kell paypallal bajlódni
2018. dec. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!