Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem működik az MKB...

Miért nem működik az MKB netbankár webes szoftvere?

Figyelt kérdés

Három böngészőből is kipróbáltam, első belépésem volt, tehát új szerződés netbankra, aktiválás, jelszócsere megvolt és semmit nem lehet csinálni a felületén, homokórázik, kérjük várjon.


FF, Chrome, EDGE, w10 x64, mind ugyanaz a hibajelenség, gondolom szerver oldali gond.


Mi történik ennél a banknál?



2018. dec. 2. 03:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszi, akkor vihart kavartam feleslegesen.


Ez nem mentesíti a botrányosan lassú és ezek alapján "figyelmetlen" ügyintézőt és magát a bankot.


Ha így van, akkor köszi, hasznos!

2018. dec. 2. 16:55
 12/14 anonim ***** válasza:

Már rég megoldódott volna a gondod, ha felemeled a telefont....de te itt puffogsz...még egyszer: 24/7 ben műkösik az ügyfélszolgálat


Nekem állítottak már vissta jelszót szombar hajnali fél kettőkor is ;)

2018. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem érted meg, hogy nincs bent éjjel informatikus? NE legyél már ennyire debil!


Elmondták telefonon, hogy csak másnap délben tudják megcsinálni és így is lett.


Ettől függetlenül ez a trágya MKB Netbankár, azóta is csak minden második-harmadik bejelentkezésre tölti be a számlát. Ez a bank mindennek a legalja szemét hely. Nem értem az MNB miért nem vág nekik oda egy pár tízmilliós bírságot, hogy ne szórakozzanak az ügyfelekkel.

2018. dec. 5. 05:28
 14/14 A kérdező kommentje:

#10

Igazad lett, köszi a tippet!


zöld ment.

2018. dec. 5. 05:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!