Folyoszámlahitel? Az mi?

Figyelt kérdés

Valaki elmagyarázná ezz pontosan?nem vagyok hitelekben othon(szerencsére)

Teljesen elvesztem ebben.

Tegyük fel,fiu 1szeresét azaz 100ezer ft t pluszba jováirnak mint folyoszémla ..ezt ha pl ma leveszem,kövi fizukor 0ft m lesz mert teljesen levettem az összeget? Aztutáni fizukor üeg ismét a teljes fizum rajta??nem.értem..

Nem kelll okoskodni,bunkozni,felvilágositást kérek:)köszönöm



2018. nov. 12. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Folyószámlahitel, de inkább a fizetés 2x - ével példálózók, mert úgy kevésbé keverhető:


Fizetés 100 ezer ft, folyószámla HITELKERET a fizetés 2x-e, azaz 200 ezer ft.

Ha megkapod a hitelkeretet, az azt jelenti, hogy egyszer megkapod a fizetésedet, ami megjelenik a számlán, 100 ezer ft, de van mellé 200 ezer ft szabadon felhasználható kereted - tehát elvileg abban a hónapban 300 ezer ft-ot használhatnál fel. Ha fel is használod az egészet, akkor - 200 ezer ft lesz a számládon és a következő fizetésnél a fizetés megérkezésekor ugyan "feltöltődik" - 100 ezerig, de mivel abban a hónapban is meg kell élned vmiből, ezért mondjuk költesz 50 ezret, így hó végére még mindig lesz -150 ezer ft tartozásod + A KAMATOK. A köv. fizetésnél megint "feltöltődik" -50 ezerig, de ha abban a hónapban is összehúzod magad és csak 50 ezret költesz a 100 ezer fizetésedből, még akkor is megmarad a - 100 ezer ft tartozás - és így tovább, mindig megpakolva a kamatokkal.

Tehát ha egyszer elhasználod a hitelkeretet és minden hónapban csak a fele fizetésedet költöd el, akkor is több, mint 4 hónapba telik, mire visszafizeted a hitelkeretet.

2018. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!