Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri folyószámlahitelt...

Megéri folyószámlahitelt felvenni (hitelkeretet kérni a számlára)?

Figyelt kérdés

Habár a pénzügyi szférában dolgozok, nem vagyok 100% osan tisztában a folyószámla hitellel.

Azt mondta a bankban az ügyintéző, hogy a folyószámla hitelre nem számítanak fel semmilyen díjat amég "csak ottvan" a számlán. Onnantól számítanak amikortól legyemek minuszba.

Nekem nem igazán kell plusz pénz, szerencsére kijövök a fizumból, visont a bankos kiscsaj felvetette az ötletet, mert ugye nekik feladatuk felajánlani az ilyen szolgáltatásokat. Mert ha véletlen valami baj bekövetkezik, akkor legyen hova nyúlni ne úgy keljen kölcsönkéregetni.


Tehát kérdésem az lenne, ha nem megyek minuszba mondjuk egy éven át, akkor nekem semmit nem kell fizetnem ugye?

Vagy van valami apróbetű.


Ezt azért kérdezem, mert én vállalati hitelezéssél foglalkozok, ott több kell kötelező számlaforgalom (ami esetemben a munkabér), kártyadíj (ami ugye nekem alapból is van a számlához), de ott van bírálati díj is, ami esetemben mint magánszemély akkor nem lenne??



2018. júl. 13. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az adott bank afott számlacsomagjánakna kondícióit a kondíciós listában, sok banknál vannaknigénylèsinköltségek
2018. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2018. júl. 13. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szuperül linkelsz, a választ is ott van
2018. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez nem a kondi lista, még nem jutottam el oda
2018. júl. 13. 19:57
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


itt annyit ír, hogy egyszeri kezelési költség ami 1%

mást nem látok

2018. júl. 13. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!