Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a limitem 500€-ig van,...

Ha a limitem 500€-ig van, akkor csak 500€-ig vehetek ki pénzt? Hogyan is van ez valójában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elmúlt napokban voltam bent a Banka, hogy kivegyek pénzt magamnak, mert már 2x benyelte az automata a kártyámat. Aztán bementem a bankba, és küldtek új kártyát. Ez már működik.


Na a limitem 500€ és ha több van a számlámon akkor csak 500€-ig bevehetek ki? Vagy hogy van ez? Mikor kell limitet magasabbra tenni? Magyarázzátok el léccives.


2018. nov. 10. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem aki cselekvőképességet kizáró gondnokság alatt áll az nem nyithat bankszámlát.
2018. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értem most ezt
2018. nov. 10. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, gondolom tudod mit jelent a limit. Akkor 500 euróig vehetsz fel pénzt egyszerre, annál többet nem. Ha bemész a bankba, egy alkalmazotthoz, megváltoztathatja a limitedet, ha kéred. Sőt még mobilbankon keresztül is megváltoztathatod.
2018. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha 500€ a limited, akkor max annyit tudsz felvenni, függetlenül attól, hogy mennyi pénz van a számládon.

Soha nem KELL ezt megemelni, de bármikor LEHET, ha szeretnéd. Azért találták ezt ki, hogy ha illetéktelenek kezébe kerül a kártyád, és többezer euró van a számládon, akkor ne tudják az egészet azonnal levenni.

2018. nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!