Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem kapok pénzt az OTP...

Ha nem kapok pénzt az OTP bankkártyámra hónapokig akkor is levonnak róla ami miatt nulláról minuszra esek?

Figyelt kérdés
És ha minuszra esek és nincs mukám sok hónapig akkor mit fognak tenni?
2018. okt. 10. 10:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát de most akkor ha nem kapok munkát és (akarok dolgozni de most tegyük fel a kérdés érdekében hogy HA nem kapnék munkát több hónapra) akkor von le belôle pénzt és leesek minuszra és sok idô múlva a végrehajtó csinál velem valami negatívumot?
2018. okt. 10. 12:44
 12/15 A kérdező kommentje:
És ha igen akkor mit csinál velem?
2018. okt. 10. 12:46
 13/15 A kérdező kommentje:
És ezek szerint akkor ha nem kapok munkát akkor szüntessem meg a kártyámat (jóóó... akkor a számlaszámomat az okoskodók kedvéért) hogy ne legyen ebbôl végrehajtás?
2018. okt. 10. 12:47
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezt is leírtuk már: bemész, befizeted a tartozásodat és megszünteted a számlát. Ennyi.

Ha lesz munkád, nyitsz egy újat.

2018. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem mikor nem volt munkám hónapokig, igen, leadtam a kértyámat és amit ki kellett fizetnem azt kifizettem, kb. 4000 ft volt csak. És amikor lett újra munkám, akkor újra csináltattam egy kártyát. Ennyi. Én azt csinálom, ha elesek hoszzú időre amunkától, kiveszem a pénzt akártyáról és megszüntetem a számlámat és kész. Semmi ördöngőség nincs ebben, mert ha ilyenkor kiveszed apénzed és megszünteted aszámlát nem vonják le a meglévő pénzed, felesleg abanknak ilyenkor fizetni. Főleg mínuszba kerülni, én egyszer jártam így azzal a 4000 ft-al, azóta oda is figyelek.
2018. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!