Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudom megnézni az...

Miért nem tudom megnézni az egyenlegem?

Figyelt kérdés
Van egy junior kártyám és szerettem volna megnézni az egyenlegem az otp oldalán de azt írta ki hogy a telekódom le van tiltva. Mit tudok ezzel kezdeni? A bankkártyát ettől még tudtam használni de nem tudom megnézni az egyenlegem.
2018. okt. 4. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
bankautomatánál van egyenleglekérdezés általában
2018. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én nem akarok autómatázni hanem interneten megnézni mert nem nagyon járok autómatához. De nem engedi mert azt írja ki hogy levan tiltva a Telekódom.
2018. okt. 4. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisztázni kéne, miért is van letiltva. Ezt pedig csak személyesen tudod megtenni. Utána nézegetheted akár óránként.
2018. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
be kell menni az otpbe és megoldják. Lehet, hogy túl sokszor írtad be rosszul. Már tapasztaltam ezt
2018. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!